Przedstawiamy nowe modele w kolekcji ORIENT Contemporary. W środku każdego zegarka znajduje się odświeżony mechanizm kaliber F6, a ceny zaczynają się już od 825 złotych. Przyglądamy się każdemu z nich!

W kolekcji znajduje się 6 wariantów kolorystycznych. Między innymi zegarek z czarną tarczą i czarnym skórzanym paskiem. Każdy z modeli posiada wyraźnie i luminescencyjne indeksy godzin i wskazówki, które poprawiają widoczność tarczy i ułatwiają zweryfikowanie godziny.

zegarek

W kolekcji szczególną uwagę przykuwa wersja z zieloną tarczą, pozłacanymi indeksami i stylowym brązowym paskiem. Wszystkie zegarki posiadają ręczny mechanizm nastawiania zegarka i 40 godzinną rezerwę mocy. Okienko daty zostało umieszczone obok koronki na godzinie 3.

orient

Wersja niebieska zachwyca kolorem tarczy przypominającym barwę głębi oceanu i granatowym skórzanym paskiem. Wraz z wyrafinowaną stalową kopertą i potrójnym zapięciem, zegarek tworzy pewną i elegancką konstrukcję.

orient

W kolekcji są również modele ze stalową kopertą i trzema kolorami tarcz – białym, czarnym i granatowym.

Sześć odświeżonych zegarków ORIENT Contemporary już w czerwcu

ORIENT jest największym niezależnym producentem zegarków mechanicznych w Japonii i tworzy wyjątkowe automatyczne kalibry od prawie 70 lat. Pomimo pozycji lidera w produkcji automatycznych zegarków w kraju kwitnącej wiśni, jest bezpretensjonalny i skromny. A jego długowieczność wynika z jego rzadkiej niezależności – marka tworzy własne mechanizmy, tylko dla swoich zegarków i nie uznaje kompromisów.

www.orientwatch.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ