Szukasz sprawdzonego dostawcy drukarek, czytników i terminali?

0
783

Kupując różnego rodzaju sprzęt elektroniczny na firmowe potrzeby, mamy nadzieję, że usprawni on wykonywanie służbowych obowiązków. W przypadku tego dostawcy sprzętu służącego sprzedaży i ewidencji możemy być w stu procentach pewni, że tak właśnie będzie. Co istotne, oprócz wysokiej jakości urządzeń otrzymamy również sporą dawkę pomocnych instrukcji w zakresie jego instalacji, konfiguracji oraz użytkowania.

Jakie produkty znajdują się w katalogu firmy?

Firma 4labels posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży urządzeń, które wspierają pracę sprzedawców, przedstawicieli handlowych, pracowników restauracji, biur oraz hoteli. Katalog produktów sklepu dostępny jest pod adresem internetowym https://www.4labels.pl/ i obejmuje:

  • drukarki etykiet i kart,
  • czytniki kodów kreskowych,
  • terminale i kolektory,
  • etykiety i taśmy.

Jeśli chodzi o drukarki, to w ofercie są zarówno urządzenia przemysłowe, jak półprzemysłowe. Klient może zdecydować się na model stacjonarny lub przenośny. Przedstawiciele sklepu proponują także drukarki kart plastikowych, drukarki kolorowych etykiet, paragonowe drukarki etykiet. Nabyć tu można takie akcesoria do drukarek jak: głowice, odklejaki i obcinaki, moduły WI-FI, ładowarki, baterie, kable, zasilacze, nawijaki, tusze, a nawet akcesoria do konserwacji.

W asortymencie 4labels znajdują się także ręczne, stacjonarne lub bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych oraz wszystkie niezbędne akcesoria do tego typu urządzeń. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się również terminale i kolektory. W opcji są terminale mobilne lub wózkowe, a także specjalistyczne tablety oraz monitory i akcesoria POS. Nowością na rynku są technologie ubieralne, czyli urządzenia, które przeznaczone są do noszenia na przedramieniu lub nadgarstku i zawierają w sobie mobilny terminal bądź czytnik kodów kreskowych.

4labels posiada w ofercie bogaty wybór etykiet i taśm. W sprzedaży dostępne są między innymi: etykiety termiczne, etykiety foliowe, etykiety papierowe, etykiety inwentaryzacyjne, etykiety specjalistyczne, taśmy termo transferowe, opaski identyfikacyjne dla pacjentów, materiały do drukarek kart, metkownice, metki do metkownic.

Czy w sprzedaży jest także oprogramowanie?

Pracownicy 4labels nie tylko handlują oprogramowaniem, ale są uznanymi specjalistami w tej kwestii. Proponowane przez sklep programy posiadają szerokie zastosowanie. Do wyboru jest oprogramowanie:

  • dla magazynu,
  • dla handlu,
  • BarTender,
  • ZebraDesigner,
  • NiceLabel,
  • Zebra Card Studio.

Sklep oferuje zarówno autorskie aplikacje i oprogramowanie, jak i sprzedaje popularne programy firmy Insert (na przykład: Subiekt GT, Subiekt Nexo). Jeśli chodzi o autorskie produkty firmy, z całą pewnością godne polecenia są programy wspomagające mobilne prowadzenie magazynu (4MAG), mobilną sprzedaż (4SALES) lub inwentaryzację środków trwałych.

Co wchodzi w zakres usług firmy?

Portfolio usług firmy 4labels obejmuje wdrożenie, serwis, naprawy, przeglądy, diagnozy, a także szkolenia w zakresie obsługi urządzeń i oprogramowania. Doświadczeni pracownicy firmy potrafią idealnie dobrać sprzęt do specyfiki przedsiębiorstwa.

Załodze 4labels zależy na tym, aby klienci byli obsługiwani kompleksowo. Dlatego w ofercie firmy, oprócz usług wdrożeniowo-szkoleniowych, znajdują się też usługi finansowe. Każda zainteresowana firma może skorzystać z leasingu. Trzeba podkreślić, że zakupy w takiej opcji finansowania są szybkie, wygodne i pozwalają na optymalizację zarządzania firmowym kapitałem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ