torba

Wszyscy miłośnicy podróży doskonale wiedzą, że wybrana przez nich walizka lub torba weekendowa będzie wpływać na komfort przemieszczania się podczas służbowych wyjazdów, czy rodzinnego wypoczynku. Podejmując decyzję o zakupie podręcznego bagażu, warto przemyśleć kwestię materiału, z jakiego zostanie wykonana, a także stylowego designu – tak, by była nie tylko pojemnym, funkcjonalnym bagażem, ale i stylowym uzupełnieniem naszego wyglądu.

Najmodniejsze modele toreb weekendowych są wykonane ze skóry naturalnej lub ekologicznej, na popularności zyskują coraz bardziej także modele wykonane z materiału. Podpowiadamy, które warto wybrać. Mieliśmy okazje przyjrzeć się popularnym modelom toreb weekendowych od Gentle Man (https://gentle-man.pl/75-torba-weekendowa-meska).

Męska torba weekendowa zamiast walizki

Torba weekendowa będzie doskonałym rozwiązaniem, jeśli pakujemy się na kilkudniowy wypad za miasto, czy krótką delegację. Temu rodzajowi bagażu nie tylko nie sposób odmówić funkcjonalności, a jeśli połączymy go z odpowiednim stylem zyskujemy doskonały dodatek, na który zwrócą uwagę wszyscy amatorzy galanterii skórzanej. Jest znacznie bardziej poręczna niż walizka, która dzięki samym wymiarom może okazać się dodatkowym utrudnieniem w podróży.

Im prostszy, pozbawiony dodatkowych elementów w postaci zdobień, czy nóżek wzór wybierzemy, tym większa pewność, że torba będzie lekka, poręczna i funkcjonalna. Na to, czy nasz dodatek będzie lekki może wpłynąć fakt zastosowania w nim plastikowych zamków, jednak warto przy tym pamiętać, że metalowe zamki mogą okazać się dużo trwalsze, niż ich odpowiedniki, powstałe z tworzywa. Poszukując produktów, które w założeniu mają nam służyć przez wiele sezonów, warto zminimalizować użycie w nich plastikowych elementów aż do minimum.

Jaką torbę weekendową warto wybrać?

Amatorzy weekendowych wyjazdów oraz panowie, którzy często przebywają w delegacjach, powinni zainwestować w mniejsze i zdecydowanie bardziej praktyczne od walizek męskie torby weekendowe. Większość mężczyzn nie wyobraża sobie podróży bez przenośnego komputera, czy tableta. By tego typu sprzęt móc ze sobą zabierać bezpiecznie w podróż warto zainwestować w odpowiednie zabezpieczenie, które zapewni mu stabilność.

Kwestia odpowiedniej budowy naszej torby weekendowej oraz materiału, z której została wykonana, będzie odgrywać tutaj największą rolę. Naturalna skóra jest materiałem mocnym i wytrzymałym, mogącym przez wiele lat zachować swoją pierwotną estetykę.

Wielu panów świadomie rezygnuje z elementów galanterii wykonanych ze skóry naturalnej tylko i wyłącznie z obawy przez możliwością łatwego ich zarysowania. Posiadanie męskiej torby wykonanej z naturalnej skóry nie musi oznaczać wcale jej nieestetycznego wyglądu! Jeśli nie chcesz martwić się o ślady użytkowania na materiale postaw na torbę weekendową wykonaną z tak zwanej antykowanej skóry naturalnej, która w naturalny sposób będzie łapać ryski na materiale, stając się elementem galanterii skórzanej doskonale oddającym stylistykę mody na vintage (sprawdź modele dostępne w sklepie gentle-man.pl).

Innym sposobem na poradzenie sobie z zarysowaniem skóry jest użycie odpowiedniego preparatu do impregnacji skóry, zabezpieczającego materiał przed uszkodzeniem, a przy okazji odpowiednio go odżywiającym oraz chroniącym kolor produktu przed wyblaknięciem.

Torby weekendowe

Fot. Torby weekendowe od Gentle-Man.pl

Męska torba na ramię w podróży – cena, a jakość

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem męskiej torby weekendowej, wahając się pomiędzy wersją materiałową i skórzaną, radzimy wybrać produkt ze skóry naturalnej, który posłuży nam przez długie lata. Szczególnie osoby wyjeżdżające często służbowo powinny zdecydować się na bardziej stylowe, skórzane modele, które zadadzą szyku każdej oficjalnej lub półoficjalnej stylizacji. Męska torba weekendowa zawsze powinna zostać jak najlepiej dopasowana do indywidualnych potrzeb, dlatego zawsze warto zwrócić uwagę na to, jakie aktywności w ciągu dnia zostaną przez nas podjęte.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ