Zastanawiałaś się skąd dziewczyna z końca autobusu stronie ma taki super T-shirt. Zastanawiasz się, czy zrobiła go sama i tak super wyszło, czy jednak go kupiła? Wiele fajnie ubranych ludzi mija się codziennie na ulicy czy obserwuje na insta. Za każdym razem zastanawiam się skąd ten ktoś wziął ten ciuch,  gdzie go kupił. Ponieważ oryginalność jest w cenie, to większość z nas chce się wyróżniać z tłumu i mieć na sobie coś niepowtarzalnego i przyciągającego ludzkie spojrzenia. Być niepowtarzalnym i unikatowym, czy po prostu wyróżniać się z tłumu.

Skąd czerpać inspiracje?

Oprócz obserwowania innych ludzi na ulicach, gdzie jeszcze możemy znaleźć ciekawą stylizację na weekendowy wypad z przyjaciółkami? Jest tak wiele różnych okazji, a nam czasami już kończą się pomysły. Podpatrz na popularne blogerki, fashionistki  oraz instagram. Oglądanie gwiazd w telewizji, a nawet na czerwonym dywanie może pomóc nam odnaleźć inspirację. Nie znosisz masówek?  Nie chcesz być klonem, jedną z wielu? Chcesz jednak być niepowtarzalna?  Zrób swoja własny nadruk  na koszulce, za pomocą specjalnych naprasowanek. Są one świetnym pomysłem na wykonanie nadruku na koszulce. Może to być nasze życiowe motto lub sentencja, ulubiona postać z kreskówki, orientalny wzór czy zdjęcie bliskiej osoby. Nic nas nie ogranicza. To bajecznie proste. W sieci można znaleźć wiele firm, które oferują zaprojektowanie i wykonanie wzoru na własny nadruk na koszulce w nowoczesnych i kolorowych, albo wykonają specjalnie dla Ciebie, według Twojego pomysłu Wystarczy niespełna kilka chwil by nanieść i utrwalić wybraną przez ciebie prasowarkę na ulubiona koszulkę w domu. Nie chcesz robić tego sama? Wymyśl, zaprojektuj i zleć wykonanie własnego nadruku na koszulce firmie, których w Internecie jest mnóstwo.

Co do tego?

Ważnym aspektem w stylizacji jest  dobór dodatków. Istnieje kilka dodatków, które koniecznie musisz mieć w swojej garderobie na wszelki wypadek. Do koszulki z własnym nadrukiem, która sprawi, że stylizacja będzie bardzo indywidualna, dobierz dodatki. Są nimi na przykład buty sportowe i tenisówki. Wiemy, że baleriny są popularnym uzupełnieniem każdej kreacji, ale bywa i tak, że nagle Twoje ukochane czółenka nie sprawdzą się za dobrze podczas podróży. Tenisówki świetnie wyglądają w zestawie z różnymi koszulkami. Własny nadruk na koszulce, wymyślony i zaprojektowany przez ciebie sprawi, że Twoja klasyczna stylizacja nabierze nowego wyglądu. Wybierając inny kolor torebki niż czarny, pokażesz innym, że jesteś kreatywna i ciekawa. Nie bój się szaleć z kolorami Twoich dodatków! Najlepiej by współgrało one z twoim własnym nadrukiem na koszulce.

http://www.joujou.pl/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ