Logitech wkroczył do Polski z zupełnie nową marką głośników Bluetooth. Ultimate Ears – bo tak nazywa się nowa seria głośników – plasuje się wśród najlepszych przenośnych urządzeń grających. Ultimate Ears Wonderboom zainteresuje zarówno geeków i audiofilów, jak i osoby, które na co dzień nie korzystają z dobrodziejstw najnowszej muzycznej technologii.

Z Ultimate Ears Wonderboom po prostu chce się korzystać

Mały, lekki, ergonomiczny, a co najlepsze – zapewniający świetny dźwięk w szerokim spektrum gatunków muzycznych. Ten niepozorny głośnik został stworzony do grania „tłustej” muzy. RnB, house, drum’n’base, hip-hop i wszelkie podgatunki muzyki elektronicznej brzmią na nim po prostu rewelacyjnie. Dodajmy do tego 360-stopniową emisję dźwięku i otrzymamy produkt perfekcyjnie skrojony do potrzeb każdego fana dobrze brzmiącej muzyki. Dlaczego? Odpowiedź brzmi w specyfikacji.

Duże możliwości głośnika oraz uderzanie w najpopularniejsze tony sprawiają, że staje się on idealnym kompanem nie tylko podczas imprez, czy wyjazdów plenerowych – do których został stworzony. Ten kompaktowy głośnik okaże się również nieocenionym kompanem podczas domowego sprzątania, prac w warsztacie, do oglądania filmów na urządzeniach mobilnych, czy przy zwyczajnie do odtwarzania muzyki grającej w tle.

Wedle noty technicznej, Wonderboom może grać z maksymalną głośnością na poziomie 88 dB. „Mięsistość” dźwięku – tak trudna do uzyskania na niewielkich głośnikach Bluetooth – uzyskana została m.in. dzięki dwóm aktywnym membranom o średnicy 40 mm oraz dwóm radiatorom pasywnym charakteryzujących się wymiarami 46,1 mm x 65,2 mm.

Głośnik Bluetooth zaprojektowany do zadań specjalnych

Wrzuciłbyś głośnik do wody? Nie? Z Wonderboom to możliwe, ba, urządzenie bez zająknięcia odtworzy Twoją muzykę przez pół godziny, zanurzony na głębokości do jednego metra. Dzięki normie IPX7, Ultimate Ears Wonderboom nie jest wrażliwy na kurz, a szczelność konstrukcji zapobiega uszkodzeniu głośnika przez przypadkowe zalanie, a nawet całkowite jego zanurzenie. Co więcej, wzmocniona konstrukcja zapobiega przypadkowemu uszkodzeniu mechanicznemu sprzętu. Wonderboom jest przygotowany na każdą ewentualność, dlatego też jest taki wyjątkowy.

Zapomnisz o ograniczeniach

Z Wonderboom’em możesz bez przeszkód odtwarzać muzykę nawet do 30 metrów od mobilnego źródła dźwięku. Sprzęt zapewnia stabilne połączenie wolne od interferencji. Głośnik może być podłączony do dwóch źródeł dźwięku jednocześnie, a jedno źródło dźwięku może strumieniować muzykę do dwóch głośników. W sumie Wonderboom możesz sparować z 8 różnymi urządzeniami źródłowymi Bluetooth. Litowo-jonowy akumulator zapewnia do 10 godzin ciągłej pracy, a czas całkowitego naładowania głośnika to niecałe 3 godziny. Jeżeli szukasz jeszcze większych doznań, Ultimate Ears przygotowało ofertę, na którą składają się dwa głośniki Wonderboom. Czy jesteś gotów na podwójne szaleństwo?

Znasz lepsze mobilne rozwiązanie?

Wonderboom – przenośny głośnik bluetooth od Ultimate Ears bezsprzecznie wyróżnia się na rynku, oferując doskonały i mocny dźwięk, zapewniając solidną konstrukcję oraz ogromne możliwości. A wszystko to w formie przystępnej dla użytkownika. Czy znasz lepszy głośnik Bluetooth w tak atrakcyjnej cenie?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ