Zabieg powiększania ust - czy warto?

Zabieg powiększania ust cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno wśród gwiazd hollywoodzkich, polskich celebrytek oraz pań w każdym wieku na każdym stanowisku. Piękne, ponętne i zmysłowe usta to marzenie wielu kobiet, które nie zostały tak łaskawie obdarowane przez los. Dzięki czemu wielu lekarzy medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetycznych oferuje zabieg powiększenia ust w zaledwie pół godziny. Ile kosztuje powiększenie ust? Jak to wygląda? I na jak długo starcza? Zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem.

1. Ile kosztuje powiększenie ust?
W zależności od miasta oraz gabinetu zabieg powiększania ust to wydatek rzędu od 500 do nawet 2000 zł za 1ml kwasu hialuronowego. 1 ml kwasu hialuronowego to idealna dawka na początek, która wystarczy na zrobienie konturu ust oraz delikatne wypełnienie środka ust co da nam efekt pełniejszych, zmysłowych i powiększonych ust. Przed zabiegiem warto jednak sprawdzić miejsce, w którym chcemy wykonać zabieg. Dobrze jest, gdy udamy się do wykwalifikowanego specjalisty, który wykona nam usta zgodnie z naszym życzeniem, nie tworząc tzw. „rybich ust”.

2. Jak wygląda zabieg?
Na początku usta są znieczulane. I tu w zależności od gabinetu znieczulenie może być wykonane za pomocą igły i specjalnego preparatu lub specjalnego kremu, który ma za zadanie pozbawić nas uczucia bólu. Krem ten najczęściej powoduje odrętwienie ust i na tym etapie mamy już wrażenie wielkich i opuchniętych warg. Następnie po odczekaniu aż preparat zacznie działać – lekarz medycyny estetycznej lub kosmetolog wprowadzi nam do ust kwas hialuronowy za pomocą strzykawki. Można odczuwać wówczas delikatny ból przypominający szczypanie oraz w tych miejscach, w których pojawi się ukłucie – pojawi się odrobinka krwi. Preparat zostaje wprowadzony w bardzo wielu miejscach, zaczynając od konturu ust aż po ich wypełnianie. Następnie, należy rozprowadzić dobrze preparat. Osoba wykonująca zabieg w specjalnych rękawiczkach, rozmasowuje kwas na całych ustach, by nie powstały grudki. Sprawdza kilkakrotnie, czy kwas rozłożony jest prawidłowo oraz czy osiągnięto odpowiedni kształt. Wówczas, pacjentka może zobaczyć efekt końcowy.

3. Regeneracja
Warto podkreślić, iż w dzień zabiegu usta mogą wydawać się o wiele za duże i opuchnięte. W ich okolicach występuję czasami siniaki, które utrzymują się maksymalnie 2-3 dni. W czasie regeneracji wielu specjalistów podkreśla, iż ważne jest przyjmowanie wielu płynów – szczególnie picie min. 2-3 litrów wody. Odpowiednie nawodnienie ust ma bowiem bardzo ważne znaczenie po tego typu zabiegach. Po tym czasie pacjentki cieszą się pięknymi i powiększonymi ustami, które mogą od razu malować szminkami, pomadkami i błyszczykami.

Czy warto spróbować takiego zabiegu? Te pacjentki, które choć raz spróbowały – najczęściej są stałymi bywalczyniami gabinetów medycyny estetycznej. Warto jednak znaleźć idealny kształt i model ust i nie zwiększać dawek przy kolejnych wizytach. Aktualnie moda stawia na ponętne i pełne usta. Wielkie, wywinięte wargi są jak najbardziej nie na czasie.

alterstyl.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMagiczna Punta Cana
Następny artykułZnaczenie włosów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ