Zabieg upiększający – przedłużanie rzęs

O powłóczystym spojrzeniu niewątpliwie marzy każda kobieta. To w końcu oczy bardzo przyciągają naszą uwagę i to w oczach się zakochujemy. Ich piękna oprawa wpływa na nasz wygląd, dlatego warto się zastanowić, czy przedłużanie rzęs to zabieg dedykowany dla nas. Wiele osób go przecież odradza. Dlaczego tak się dzieje? Czym dokładnie jest przedłużanie, zagęszczanie rzęs? Jak po zabiegu dbać o nasz nowy wygląd?

Dla kogo jest przeznaczony zabieg przedłużania rzęs?

Niestety nie każda osoba może poddać się temu zabiegowi. Jeżeli masz problemy z zapaleniem spojówek oraz chorobami oczu, jak na przykład zaćmą i jaskrą, niestety będziesz musiała zrezygnować z tego pomysłu. Podobna sprawa dotyczy ludzi, którzy cierpią na zespół suchego oka lub infekcje bakteryjne i grzybicze. Dlatego przed zabiegiem warto udać się do okulisty i wykluczyć te dolegliwości. Unikniemy w ten sposób płaczu po zabiegu i negatywnego, brzydkiego efektu. To bardzo ważna zasada – podchodzimy do zabiegu tylko wtedy, kiedy pacjent jest do niego odpowiednio przygotowany.

Gabinet medycyny estetycznej a zabieg przedłużania rzęs

Wybierz salon Afrodyta, któremu możesz zaufać. Taki zabieg powinna przeprowadzać osoba wykwalifikowana, potrafiąca odpowiednio zagęścić rzęsy. Osoba niekompetentna natomiast może zepsuć nie tylko efekt końcowy, ale sprawić, że nasze naturalne rzęsy wypadną. Skąd ta różnica? Na kursach związanych z przedłużaniem uczy się nie tylko o samym zabiegu, ale także o wielu dodatkowych zasadach, chociażby BHP. Bez nich każde działanie może być ogromną szkodą dla zdrowia i wyglądu fizycznego. A tego przecież chcemy uniknąć za wszelką cenę, oddając się w ręce doświadczonej kosmetyczki.

Czy przedłużanie wpływa negatywnie na naturalne rzęsy?

To zależy. Tak naprawdę może i nie musi wpływać na naturalne, ludzkie rzęsy. Wszystko jednak zależy od zasad i tego, czy osoba wykonująca zabieg się ich trzyma. Każde nieprofesjonalne zachowanie może grozić wypadnięciem większości rzęs. Dlatego podczas wykonywania zabiegu należy zwrócić uwagę na higienę podczas zabiegu. Odpowiednie dobranie długości rzęs ma służyć klientce. Nie zawsze gęstość przepięknie współgra z naturalną urodą. Ważna jest także technika oraz przekazanie podstawowych informacji odnośnie pielęgnacji. Chodzi między innymi o odpowiedź na pytanie, jak dbać o nowe rzęsy po zabiegu. Wykwalifikowana osoba powinna również odpowiedzieć na każde, nawet skomplikowane zapytanie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ