Smartfon azjatyckiego koncernu dysponuje niesamowitymi możliwościami multimedialnymi. Świetne zdjęcia oraz materiały wideo zostają natychmiast zapisane w pamięci telefonu.

Fotografie jedyne w swoim rodzaju

Zdjęcia robi niemal każdy, choć z pewnością nie każdego można określić mianem fotografa. Dziełami wykonanymi przez zawodowców można zachwycać się w nieskończoność, a wiele fotografii jest do dziś znanych na całym świecie. Wystarczy wspomnieć choćby o słynnym kadrze wykonanym przez Steve McCurry w 1984 roku. Podczas sesji w Pakistanie wśród afgańskich uchodźców uchwycono kobietę, której wizerunek zdobył wiele nagród na całym świecie i stał się najsłynniejszą okładką w historii magazynu National Geographic.

Nie musisz być artystą, aby wykonać zdjęcie, które na długo pozostanie w twojej pamięci. Każda fotografia zawiera swój indywidualny i prawdziwie wyjątkowy ładunek emocjonalny, z którym nierozerwalnie wiążą się różne wspomnienia. Często nawet zwykły kadr, uchwycony podczas spotkania ze znajomymi, budzi po latach odczucia, które trudno porównać do czegokolwiek innego.

Co ciekawe przed wykonaniem zdjęcia, nigdy nie można mieć pewności, jaki będzie efekt końcowy oraz co tak naprawdę uda się uchwycić, jaki będzie choćby ów wspomniany już ładunek emocjonalny. Często zdjęcia nagradzane na rozmaitych konkursach wykonywane są zupełnie przypadkowo i niespodziewanie. I dotyczy to zarówno zawodowych, profesjonalnych fotografów, jak i zupełnych amatorów, zamieszczających dziesiątki fotografii w internecie.

Zdjęcia to również najlepszy sposób na zachowanie w pamięci wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju chwil. A że do takich dochodzi często niespodziewanie, warto dysponować urządzeniem, które gwarantuje wykonanie dobrej fotografii w zaledwie kilka sekund i mieści się w kieszeni lub damskiej torebce. Dokładnie taki jest telefon LG K10 – smarfon o znakomicie dobranych parametrach optycznych.

Telefon LG K10 – dwa aparaty dla każdego

Od dłuższego czasu, smartfonowym standardem są dwa aparaty. Zwykle, główny znajduje się w tylnej części obudowy, od frontu umieszcza się natomiast mniejszą matrycę pozwalającą na robienie zdjęć z ręki, czyli tzw. selfie. W przypadku LG K10 zamontowano jednostki o wyśrubowanych parametrach.

Tylny obiektyw posiada matrycę 13 Mpix, natomiast przedni 5 Mpix. Gwarantuje to dokładne odwzorowanie szczegółów, wyraziste i ostre zdjęcia oraz znakomity kontrast. Aparat działa w pełni automatycznie, więc nawet zupełny laik w dziedzinie fotografii może wykonać zjawiskowe zdjęcia. Warte uwagi są również dodatki, takie jak: tryb zdjęć Tap&Shoot, zdjęcia selfie wykonywane za pomocą gestu czy możliwość geo-tagowania.

Jakość podzespołów optycznych ma ogromny wpływ na zdjęcia wykonywane przez telefon LG K10. Zastosowano tu najnowocześniejsze technologie oraz jednostki wyłącznie sprawdzonych i renomowanych producentów, dzięki czemu cały system jest nie tylko bardzo dokładny, lecz również szybki.

Zdjęcia przy każdej okazji

Posiadanie w kieszeni lub torebce takiego telefonu, jak LG K10 LTE, to możliwość fotografowania i filmowania w niemal dowolnej chwili. Przejście do trybu robienia zdjęć lub kręcenia filmów zajmuje dosłownie moment, dzięki czemu możesz zachować w pamięci telefonu wspomnienia z każdego spotkania bądź wydarzenia. Telefon LG K10 to smartfon, który z pewnością zadowoli nawet najbardziej wybrednych fanów multimediów. 

[Głosów:5    Średnia:2.4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ