zakup inteligentnego systemu higieny toaletowej

W pracy spędzamy znaczną część swojego życia. W większości zakładów pracy dla pracowników przygotowano osobne miejsca do przygotowywania i spożywania posiłków. W codziennym funkcjonowaniu niezbędny jest jednak również dostęp do toalety. Ta jedna z podstawowych potrzeb człowieka, może nas jednak doprowadzić do infekcji, a nawet poważnych chorób. Toaleta jest bowiem miejscem, w którym szybko dochodzi do zakażenia. Na szczęście na rynku pojawił się sprawdzony w praktyce inteligentny system higieny toaletowej.

Inteligentny system higieny toaletowej – co to takiego?

Inteligentny system higieny toaletowej to produkt, który zaprojektowała i wprowadziła do sprzedaży firma Clean Future. Jest to nic innego jak specjalna nakładka na sedes. Posiada ona czujnik ruchu, który uruchamia proces okrycia deski sedesowej jednorazową foliową nakładką. Co istotne, cały proces odbywa się bezdotykowo. Folia nakładana jest bowiem ruchem kołowym, tj. z jednej do drugiej strony deski. Na wyposażeniu deski jest także inteligentny licznik okrążeń, który dba o to, aby za każdym razem wykonany był pełny obrót. Każde skorzystanie z deski jest zatem higieniczne i wolne od bakterii i wirusów.

Nakładkę montuje się na sedesie. Jednak można ją spokojnie ściągnąć, na przykład w celu wyczyszczenia muszli klozetowej. Nakładka jest wykonana z bezpiecznego i odpornego na zużycie tworzywa ABS. Posiada silnik (zasilany napięciem 12 woltów). Jest lekka. Waży jedynie trochę ponad dwa kilo.

Prawidłowe działanie deski wymaga stosowania kompatybilnej do niej folii antyseptycznej. Folia całkowicie osłania deskę, chroni zatem każdego użytkownika przed kontaktem z bakteriami, które mogli pozostawić po sobie osoby korzystające z toalety przed nami. Folia jest przyjazna dla skóry człowieka. I co ważne, nie przykleja się do ciała.

Czy taki nowoczesny produkt posiada jakieś atesty?

Inteligentny system higieny toaletowej marki Clean Future posiada atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowego Zakładu Higieny. W związku z tym może być wykorzystywany do celów sanitarnych, zarówno w prywatnych mieszkaniach i domach, jak i w budynkach użyteczności publicznej, w tym w podmiotach produkcyjnych, handlowych i usługowych.

Aktualnie w sprzedaży nie ma skuteczniejszego rozwiązania w zakresie zachowania deski sedesowej w optymalnej czystości. Inteligentny system higieny toaletowej, spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. W podmiotach, w których go zamontowano, znacząco poprawiła się jakość użytkowania WC. Warto również wspomnieć, że współpraca z Clean Future jest w pełni bezpieczna. Firma posiada bowiem Certyfikat Bezpieczeństwa Prawnego.

Zalety inteligentnego systemu higieny toaletowej

Inteligentny system higieny toaletowej posiada szereg zalet. Dzięki niemu korzystanie z ogólnodostępnej toalety jest w pełni higieniczne. Użytkownicy są w 100 % zabezpieczeni przed występującymi w ubikacji bakteriami i wirusami. System działa automatycznie, co z kolei ogranicza konieczność częstego sprzątania tego pomieszczenia.

Nakładka na sedes jest także rozwiązaniem ekologicznym i uniwersalnym w zastosowaniu. Jest idealna zarówno w ubikacjach przeznaczonych dla dorosłych, jak i dzieci. Stanowi skuteczne narzędzie do walki z drobnoustrojami w toaletach szkolnych i przedszkolnych. Więcej informacji na temat nakładki na sedes znajduje się pod adresem internetowym: https://cleanfuture.pl/.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ