Sony Centre Black Friday 2022

Sklep Sony Centre przygotował solidną ofertę promocyjną z okazji Black Friday 2022. Telewizory czy smartfony to tylko część urządzeń marki Sony, które możesz zgarnąć w Czarny Piątek, w mocno obniżonych cenach. To idealny moment, by wymienić wysłużony sprzęt na nowy – Black Friday w Sony Centre co roku daje dostęp do najlepszych rabatów. Sprawdź, jakie produkty Sony możesz upolować w tegoroczny Czarny Piątek taniej niż zwykle.

Sony Centre – oryginalne sprzęty Sony z pełną gwarancją producenta

Sony Centre to sieć salonów sprzedaży oryginalnych sprzętów Sony, która jest rozlokowana w całej Polsce. Ponad 20. punktów stacjonarnych, a także sklep internetowy scentre.pl umożliwiają bezpieczne zakupy z dowolnego miejsca w kraju. Wszystkie urządzenia marki Sony dostępne w ofercie Sony Centre pochodzą prosto z oficjalnych magazynów Sony Europe i są objęte pełną gwarancją producenta. Kupując lub zamawiając w jednym z tych sklepów, masz zatem pewność, że otrzymasz oryginalny sprzęt i nie utracisz przy tym wsparcia ze strony Sony. Co więcej, Sony Centre oferuje pomoc ze strony swoich Ekspertów Sony – wyselekcjonowanej grupy doradców, którzy posiadają ponad 20-letnie doświadczenie w pracy ze sprzętem tego producenta.

Black Friday – sprzęty Sony w obniżonych cenach w Sony Centre

W sklepach stacjonarnych oraz internetowym Sony Centre znajdziesz wszystkie flagowe serie sprzętów tego producenta, takie jak Xperia, INZONE, Bravia, Alpha czy PlayStation. A zbliżający się Black Friday to doskonała okazja ku temu, by wyposażyć się w jedno z najlepszych urządzeń Sony – marki, która słynie ze wdrażania innowacyjnych rozwiązań i produkcji wytrzymałych sprzętów. Doskonałe audio w głośnikach i słuchawkach, wysoki kontrast telewizorów, niezwykła szczegółowość aparatów czy świetnie ekrany smartfonów to zaledwie początek zalet, które przyciągnęły do Sony miliony klientów.

Szukając okazji z okazji Black Friday na telewizory, smartfony, słuchawki czy głośniki Sony, koniecznie zajrzyj na stronę internetową Sony Centre. Być może uda Ci się upolować jeden z wyjątkowych telewizorów OLED, czyli ekranów, które zasłynęły na rynku z najlepszego podświetlenia i doskonałego kontrastu – albo idealne do pracy i grania słuchawki bezprzewodowe? Pełną ofertę produktów Sony objętych promocją w ramach Black Friday 2022 poznasz w Czarny Piątek na stronie: https://scentre.pl/lista/sony/black-friday.html.

Reklama.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ