10 rzeczy które szkodzą zębom. Badania i diagnostyka schorzeń trzustki i wątroby. Uzależnienie od marihuany – czy palenie trawki uzależnia? To zagadnienie, które z całą pewnością będą w stanie zainteresować jakąś grupę osób. Dlaczego? To jasne, ponieważ to kwestie, które niejako wynikają z życia. Tak naprawdę można by nawet rzec, że to wręcz samo życie. Przejdźmy więc zatem do omówienia owych tematów, bo nigdy nie wiadomo przecież jaka wiedza i w jakim momencie może nam się przydać. Nie trzeba nikomu specjalnie tłumaczyć, że nieustannie coś nas zaskakuje, bo to wszyscy doskonale wiedzą.
Zacznijmy może od 10 rzeczy które szkodzą zębom. Gdyby bliżej przyjrzeć się zagadnieniu, okazałoby się, że może takowych rzeczy jest nawet więcej niż 10. Na pewno negatywny wpływ na nasze uzębienie ma fakt, że nie dbamy o nie dostatecznie dobrze. Nie chodzimy systematycznie do stomatologa i nie leczymy zębów na bieżąco. Po drugie, nieodpowiednio dbamy o higienę uzębienia. Szczotkujemy je albo za słabo, albo za mocno. Szkodliwy wpływ na zęby ma także nieodpowiednia dieta, palenie papierosów, alkohol, szczególnie białe wino, picie słodkich i gazowanych napojów. Niekorzystny jest również nawyk zgrzytania zębami.
Kolejny temat to: badania i diagnostyka schorzeń trzustki i wątroby. Te najlepiej wykonać u specjalisty, który od razu zdiagnozuje ewentualny problem i zaleci leczenie.
Na koniec jeszcze kwestia: Uzależnienie od marihuany – czy palenie trawki uzależnia? Co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. To jeden z nałogów, a te, jak powszechnie wiadomo, prędzej czy później uzależniają.

radiobc.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZdrowie
Następny artykuł10-12 tydzień ciąży

ZOSTAW ODPOWIEDŹ