Przyczyn przedwczesnego wytrysku może być tak wiele, jak wielu jest mężczyzn dotkniętych tym problemem. Stres, nadwrażliwość żołędzi, krótkie wędzidełko, zapalenie prostaty – to tylko niektóre czynniki wywołujące zbyt wczesną ejakulację. Istnieją jednak sposoby na przedłużenie stosunku, które pozwalają trzymać męskość w ryzach.

Jak zapobiec przedwczesnemu wytryskowi?

W poważnych przypadkach przedwczesnej ejakulacji stosuje się silne leki na receptę, takie jak paroksetyna, sertralina czy citalopram. Powodują one jednak szereg skutków ubocznych i powinny być przyjmowane w ostateczności, pod ścisłą kontrolą lekarza. Bezpieczniejszym rozwiązaniem jest stosowanie naturalnych preparatów na opóźnienie wytrysku. Najlepsze środki tego typu zawierają wyciągi roślinne o sprawdzonym działaniu, które pozwalają na utrzymanie prawidłowego poziomu serotoniny i ułatwiają kontrolę nad wytryskiem. Jednym z najskuteczniejszych preparatów na przedwczesny wytrysk dostępnych bez recepty są tabletki Climax Control, które bardzo szybko rozwiązują problem z przedwczesnym wytryskiem http://medicot.pl/produkt/climax-control-tabletki-na-opoznienie-wytrysku/, dodatkowo pozwalają przedłużyć stosunek w sposób bezpieczny dla organizmu.

Sposoby na przedłużenie stosunku

Przedwczesny wytrysk ma często podłoże psychiczne. W takich przypadkach szczególnie skuteczne są metody behawioralne, które doskonale wpływają na opóźnienie wytrysku. Jedną z najpopularniejszych metod jest technika start-stop, która polega na kilkukrotnym przerywaniu penetracji w momencie zbliżania się ejakulacji, a następnie powrocie do stosunku po krótkiej przerwie.

Na opóźnienie wytrysku

Regularne wykorzystywanie tej metody pozwala odzyskać panowanie nad wytryskiem. Inną popularną techniką jest metoda ucisku. Polega ona na uciskaniu penisa w stanie erekcji na złączeniu trzonu z żołędzią. Ucisk – zdecydowany, ale bezbolesny – powinien trwać około 4 sekundy. Potem następuje pół minuty przerwy i kontynuacja współżycia. Oba sposoby na opóźnienie wytrysku można praktykować również w trakcie masturbacji.

Przedwczesny wytrysk – można z nim wygrać

Opóźnienie wytrysku mogą wspomóc ćwiczenia mięśni Kegla, możliwe nie tylko u kobiet. Sposobem na zlokalizowanie mięśni Kegla jest wstrzymanie strumienia moczu podczas jego oddawania. Codzienne, regularne zaciskanie i rozluźnianie wspomnianych mięśni pozwala skutecznie wydłużyć stosunek u znacznej liczby mężczyzn.

Doraźne metody wspomagające to stosowanie prezerwatywy przedłużającej stosunek, a także specjalnych żeli i kremów. Trzeba jednak pamiętać, że są to sposoby na przedłużenie stosunku, które jednocześnie mogą osłabiać siłę doznań.Warto zapoznać się także z produktem, który głównie jest przeznaczony na poprawę erekcji, aczkolwiek przedłuża także stosunek.

W wielu przypadkach połączenie metod behawioralnych, naturalnej suplementacji i wsparcia partnerki pozwala okiełznać przedwczesny wytrysk. W trudniejszych sytuacjach warto skorzystać z pomocy lekarza, który zdiagnozuje problem i zaproponuje odpowiednie leczenie.
Agnieszka Dec

[Głosów:6    Średnia:3.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ