Co to znaczy zw?

Internet jest miejscem niesamowitym. Pozwala nam na bardzo wiele i sprawia, że nasz świat rozwija się w zastraszającym tempie.

Kiedyś ludzie nie byli sobie w stanie wyobrazić, że kiedyś nastaną czasy, gdzie ludzie będą mogli zadzwonić do bliskiej sobie osoby i w ciągu ułamka sekundy zobaczyć jej twarz na ekranie swojego smartfona, laptopa, czy nawet 60 calowego telewizora. Nikt nie wyobrażał sobie, że przez internet będzie dało się zrobić zakupy, załatwić sprawy urzędowe bez stania w kolejkach i denerwowania się na wszystkich dookoła, tracąc swój cenny czas. Nikt nie pomyślałby nawet, że możliwa będzie nauka przez internet. Przecież w końcu w dzisiejszych czasach studiowanie przez internet absolutnie nie jest niczym dziwnym, a dla wielu z nas jest codziennością. A praca bez wychodzenia z domu, wykonywana tylko za pośrednictwem komputera? Dla ogromnej ilości ludzie jest to dziś norma, co niektórym starszym szczególnie ludziom ciężko jest zrozumieć.

Internet sprawił, że świat zaczął kręcić się wokół niego. Dziś nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić świata bez komunikacji przez internet.

Komunikacja przez internet rządzi się jednak swoimi prawami. Jako ludzie staramy się ułatwiać swoje życie jak najbardziej, toteż komunikację przez internet musieliśmy ułatwić tak bardzo, jak tylko się da. Właśnie z tego powodu zagościły w naszych słownikach wszelkie skróty, takie jak chociażby zw. Co to znaczy zw? Skróty internetowe są bardzo proste, wręcz prymitywne. Zw znaczy po prostu tyle co „zaraz wracam”. Prosto prawda?

naszauroda.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPropozycje śniadań
Następny artykułSałatka colesław

ZOSTAW ODPOWIEDŹ