Cracow Shooting Academy – krakowska strzelnica, którą warto znać

Strzelnice, jak i samo zainteresowanie strzelectwem, są coraz popularniejsze w całej Polsce. Coraz więcej osób w wolnej chwili chce chwycić za broń, sprawdzić swoje umiejętności, doznać zastrzyku adrenaliny oraz po prostu znakomicie bawić się, samemu lub w gronie przyjaciół. Nie inaczej jest w Krakowie, w którym znajduje się Cracow Shooting Academy – i to właśnie o tej strzelnicy chcielibyśmy Wam dzisiaj opowiedzieć.

Cracow Shooting Academy to jedna z najpopularniejszych (o ile nie najpopularniejsza) strzelnica w Krakowie – i to zarówno wśród mieszkańców Krakowa i jego okolic, jak i wśród wielu turystów, którzy odwiedzają to miasto i chcą skorzystać z usług strzelnicy. Strzelnica znajduje się na Pasterniku, przy ulicy Pasternik 128. To bardzo popularna lokalizacja wśród okolicznych fanów strzelectwa. Wróćmy jednak do popularności – nie wspominamy o niej bez powodu. Chyba najlepszym świadectwem jest ilość opinii w Wizytówce Google Moja Firma. W chwili pisania naszego materiału jest ich ponad 200 i pochodzą od osób z całego świata. Sama średnia ocen też nie pozostawia wątpliwości – wynosi ona bowiem nie mniej, nie więcej, jak równo 5.0. To oznacza już nie tylko popularność, ale i znakomitą jakość usług, do której zresztą przejdziemy.

Ceny i pakiety

Pakiety usług strzeleckich są komponowane w taki sposób, aby nawet osoby początkujące mogły szybko wprowadzić się w świat strzelectwa. Każdy z pakietów zawiera szeroki wybór broni, dzięki czemu każdy może też wybrać ten idealny dla siebie. Są też one oczywiście zróżnicowane cenowo. Ceny zaczynają się od 120 zł – to pakiet Basic, zawiera on 30 strzałów. W tym przypadku będziemy mogli strzelać aż z 3 rodzajów broni. Jeżeli jednak zdecydujemy się na pakiet Badass, będziemy mogli w cenie 300 zł oddać aż 70 strzałów z 6 rodzajów broni, w tym z kałasznikowa czy shotguna! Przed skorzystaniem z każdego pakietu przejdźmy szkolenie, dzięki czemu będziemy mogli nie tylko świetnie się bawić, ale również zachowywać w sposób bezpieczny dla siebie i innych. Oczywiście, jeżeli nie jesteśmy pewni, który pakiet wybrać – pomoże nam w tym znakomita obsługa. I to właśnie do niej teraz przejdziemy.

ShootingCracow.com

Profesjonalna obsługa

Naszym zdaniem profesjonalna obsługa to podstawa na każdej strzelnicy. Czemu? Mowa o kwestii, o której już wspominaliśmy – w głównej mierze chodzi o bezpieczeństwo nasze i innych. Oczywiście profesjonalizm przekłada się tez na nasze umiejętności czy na samą możliwość zarażenia nas pasją do strzelectwa.

Jeśli mowa o pasji – pracownicy Cracow Shooting Academy to prawdziwi pasjonaci. Strzelnica to nie tylko ich praca, udało im się połączyć z nią właśnie pasję, dzięki czemu możemy być pewni, że posiadają oni ogromną i do tego aktualną wiedzę.

Co ważne, obsługa to profesjonaliści, czego najlepszym przykładem jest m.in. Jarosław Hebda. Jest on doktorem nauk o bezpieczeństwie, dodatkowo to jeden z najszybszych strzelców z pistoletów na świecie.

W przypadku turystów zagranicznych konieczna jest znajomość języka angielskiego. W tym przypadku nie ma z tym najmniejszych problemów, pracownicy Cracow Shooting Academy znają język angielski znakomicie, co podkreśla wiele osób z zagranicy, którzy pozostawiają swoje opinie w internecie.

Czas na organizację specjalnych wydarzeń

Sama strzelnica nie jest tylko znakomitą okazją na weekendową zabawę, ale również na wiele różnorodnych, zorganizowanych imprez czy szkoleń. Mowa tutaj o wieczorach kawalerskich lub panieńskich czy imprezach firmowych. Cracow Shooting Academy jest miejscem idealnie przygotowanym pod organizowanie wydarzeń właśnie tego typu.

W przypadku wieczorów kawalerskich organizowany jest nawet specjalny, wygodny dojazd dla uczestników. Sama ich organizacja jest bardzo popularna nie tylko wśród mieszkańców Krakowa i okolic, ale również wśród bardzo licznych turystów, którzy w celu świętowania wieczoru kawalerskiego przyjeżdżają na kilka dni do Krakowa. Co bardzo ciekawe, organizowanych w taki sposób jest coraz więcej również wieczorów panieńskich!

W przypadku imprez dla firm czy szkoleń możemy mówić nawet o takich udogodnieniach, jak specjalna sala konferencyjna, dzięki czemu nie trzeba organizować ani nadprogramowego czasu, ani dodatkowego transportu, by się do takiego miejsca przetransportować. Sama obsługa posiada ogromne doświadczenie w organizacji różnorodnych eventów na ternie strzelnicy, co gwarantuje ich sukces.

Nie czekaj – dowiedz się więcej!

Jeżeli nigdy nie strzelałeś lub nie strzelałaś z broni palnej – może właśnie nadeszła okazja, by to zmienić? Jeżeli szukasz miejsca na wieczór kawalerski lub integracyjną imprezę firmową – może właśnie znalazłeś rozwiązanie idealne? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Cracow Shooting Academy – można to zrobić na ich stronie internetowej https://www.shootingcracow.com/. Jesteśmy pewni, że będzie to znakomity wybór, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów!

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ