numerologia

Zrozumienie otaczającego świata, trafne decyzje, dobry moment na działanie, chwila na skupienie, budowanie wzajemnych relacji, a także głębsze poznanie swojej osobowości i sensu życia – jak osiągnąć wewnętrzną równowagę? Numerologia oraz znaczenie liczb to doskonałe źródło, które pozwoli odpowiedzieć na wiele nurtujących pytań. Data urodzenia, liczby związane z konkretną osobą czy też daty danego wydarzenia – poznanie swojej liczby astrologicznej, kierowanie się numerologią danego roku, a także poznanie wibracji danej liczby bez wątpienia pomoże w wielu różnych płaszczyznach życia – zarówno zawodowego, prywatnego, jak również w związku czy rozwoju osobistym. Liczby to głębokie źródło wiedzy o człowieku, jeżeli chce się więc poznać wiele tajników osobowości, warto skorzystać z usług profesjonalisty z zakresu numerologii lub samemu wgłębić się w jej zagadnienia.

Jakie są ważne liczby w życiu?

Charakter danej osoby, mocne i słabe strony, tendencje i skłonności, przyszłość oraz sens życia – numerologia to spojrzenie na świat za pomocą liczb. Jedną z ważnych dla każdej osoby cyfr jest liczba przeznaczenia, zwana także Drogą Życia. W numerologii to właśnie ta liczba determinuje cechy charakteru, a także dostarcza wielu cennych informacji o zaletach, wadach, reakcji na różne sytuacje czy też życiu emocjonalnym. Liczbę przeznaczenia oblicza się poprzez zsumowanie cyfr daty urodzenia – sumowanie odbywa się aż do momentu otrzymania jednej cyfry. Wyjątkiem od tej reguły są liczby mistrzowskie w numerologii, czyli dwie takie same cyfry. Kolejnym ważnym zagadnieniem w odkrywaniu osobowości jest numerologia imienia. Polega ona na przypisaniu każdej literze w alfabecie konkretnej cyfry. Oprócz tego wyróżnia się także liczbę serca czy też liczbę ekspresji, bez wątpienia dużą rolę odgrywają także ważne liczby i daty dla konkretnej osoby. Numerologia pozwala więc odkryć wibrację, która nakreśla charakter oraz ścieżkę życia, a jej zgłębienie umożliwia uzyskanie odpowiedzi na wiele nurtujących kwestii!

Jak właściwie odczytywać znaczenie liczb?

Lepsze poznanie siebie i swojego otoczenia, odkrycie talentów oraz słabych stron, świadome podejmowanie decyzji, wykorzystywanie dobrych momentów? Uzyskanie harmonii i czerpanie pozytywnej energii?  Jak właściwie odczytać liczby i ich znaczenie?  Podstawowe informacje bez wątpienia znajdziesz w dostępnych źródłach, po głębszą interpretację warto jednak udać się do profesjonalisty z dziedziny lub też zapisać się na najbliższy kurs Szkoły Numerologii!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ