Aby nasza firma ciągle się rozwijała oraz przynosiła nam stałe dochody powinniśmy pozyskać klientów którzy będą zapewniali nam stałe i pewne źródło zysków. Jest to bardzo trudne zadanie które stawiane jest każdej działalności prowadzonej na rynku ze względu na ciągle rosnącą konkurencję. Pozyskiwanie klientów skupia się na reklamie czyli ulotkach bilbordach, reklamach telewizyjnych niestety tego typu środki wymagają dużego nakładu finansowego i często małe firmy nie jest stać na taką reklamę dlatego coraz częściej sięga się po reklamę swojej firmy w Internecie które biorąc pod uwagę koszty jest znacznie tańsze od sposobów wymieniowych powyżej.
Nadeszły takie czasy, że każdy z nad posiada w domu przynajmniej jeden komputer oraz internet, ponieważ jest to niezbędne już źródło informacji. Coraz więcej ludzi sięga po globalną sieć i to w niej szuka informacji.

Jaka powinna być nasza strona, czy reklama w Internecie.

Otóż powinna ona wyróżniać się nazwą, kolorystyką która zapada w pamięć. Nie powinny znajdować się w niej polskie znaki, w taki sposób większa ilość osób będzie mogła ją znaleźć oraz będzie łatwiejsza do zapamiętania przez obcokrajowców.

Jej wygląd powinien zachęcać do korzystania z niej, powinniśmy reklamować się i dodawać linki z adresem naszej strony na portalach społecznościowych tak abyśmy cały czas byli w obiegu, aby oglądalność naszej strony rosła z dnia na dzień.

Jeżeli mamy dostęp do lokalnych mediów z naszych okolicy takich jak np. stacja radiowa postarajmy się aby polecali i reklamowali naszą firmę również w radni jest to równie dobre źródło reklamy gdyż wielu z nas słucha radia np. podczas jazdy do pracy z pracy czy choćby podczas sprzątania domu.
Postarajmy się o promocje, o konkursy dla naszych klientów które będą zachęcały do kupna produktów czy usług z naszej strony.

Postarajmy się aby logo naszej firmy wraz z nazwą i adresem strony widniało w lokalnych gazetach to jeszcze bardziej rozpowszechni nasza działalność.

http://www.cnurt.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ