Jak szybko załatwić wiele spraw w jednym punkcie

Codzienna ilość spraw do załatwienia może czasami przyprawiać o ból głowy. Opłacenie rachunków, nadanie lub odebranie paczki, zakupy w dyskoncie, wypłacenie gotówki z bankomatu. Na ratunek przychodzi sieć Żabka – franczyzy znanej sieci umożliwiają zrealizowanie wszystkich ważnych spraw z łatwością.

Wygodne usługi

Żabka umożliwia swoim klientom nie tylko zrobienie zakupów, ale również liczne usługi. Nie trzeba już wypatrywać przez okno nadciągającego kuriera lub listonosza – w punktach znanej sieci można bez trudu nadać lub odebrać paczkę, jak również śledzić status przesyłki w aplikacji Żappka – w zakładce Żappka Post. Usługa jest obsługiwana przez kurierów DHL i Poczty Polskiej. W celu nadania paczki wystarczy udać się z zapakowaną przesyłką oraz wypełnioną i wydrukowaną ze strony internetowej zabka.pl etykietą do sklepu. Natomiast, aby odebrać zamówienie – podczas transakcji wybrać Żabkę jako miejsce odbioru przesyłki, a w dniu dostarczenia udać się do punktu z kodem SMS.

Opłacanie rachunków staje się również o wiele prostsze – wystarczy podać numer konta bankowego oraz pozostałe dane potrzebne do realizacji płatności kasjerowi lub kasjerce i dokonać płatności. Co istotne, należy zachować potwierdzenie zapłaty. Opłata za zapłatę rachunków to jedynie 1,99 zł (do kwoty 999 zł – od 1000 zł opłata dodatkowa wynosi 1,99 + 0,3% wartości rachunku). W punkcie Żabka można również wypłacić i wpłacić pieniądze na konto za pomocą karty płatniczej – w razie nagłej potrzeby użycia gotówki już nie trzeba rozglądać się za bankomatem!

W czasie pandemii koronawirusa przydatną opcją jest również oferta zakupów bez wychodzenia z domu – wystarczy złożyć zamówienie przez aplikację Uber Eats, a najbliższa Twojemu mieszkaniu Żabka, wyśle do Ciebie kuriera z zakupami. Przy okazji zakupów można również kupić i zarejestrować starter do telefonu, zakupić kody do gier oraz sklepów internetowych, a nawet doładować kartę miejską. Punkty sieci sklepów są doceniane przez osoby, które cenią sobie szybkie i wygodne usługi franczyzy. Żabka – opinie o wygodnych usługach są jednoznacznie pozytywne.

Innowacje w ramach znanej sieci

Poza wyżej wymienionymi opcjami ułatwiającymi życie, warto zwrócić uwagę na aplikacje mobilne dedykowane klientom – Żappka, a także franczyzobiorcom – Frappka.

Żappka umożliwia klientom śledzenie aktualnych ofert i promocji, a także branie udziału w atrakcyjnym programie lojalnościowym – po zeskanowaniu kodu przypisanego do swojego konta w aplikacji nalicza ona punkty (nazywane żappsami), za każdą wydaną złotówkę. Po uzbieraniu konkretnej ilości żappsów można przeznaczyć je na produkty dostępne w sklepie. Poza tym można podpiąć do aplikacji swoją kartę płatniczą, aby szybciej płacić za zakupy oraz śledzić w aplikacji przesyłki.

Frappka to aplikacja analogiczna do Żappki, jednakże dedykowana właścicielom franczyz Żabki. Opinie na temat tej nowinki technologicznej są pochlebne, franczyzobiorcy chwalą efektywność nowego rozwiązania, gdyż aplikacja na smartfona umożliwia im między innymi bieżące monitorowanie sytuacji w sklepie, generowanie raportów sprzedażowych z natychmiastową analizą, wyświetlanie informacji o dostępności konkretnych produktów czy sprawdzenie statusu dostawy. Tym samym, sieć dzięki swojej unikatowej na rynku aplikacji poprawia efektywność działania podstawowej jednostki działania sieci Żabka – franczyz.

Franczyza Żabka – opinie o znanej sieci.

Prowadzenie Żabki – franczyzy jest korzystnym wyborem dla początkującego przedsiębiorcy. Poza dostępem do aplikacji Frappka, franczyzobiorcy mogą liczyć na stałą pomoc w zakresie marketingu. Ponadto, po spełnieniu kilku prostych warunków, nowi przedsiębiorcy, którzy podejmą współpracę z siecią w okresie od 1 marca 2020 roku do 28 lutego 2021 roku, otrzymają 16 tysięcy netto gwarantowanego przychodu. Co więcej, franczyzobiorcy nie muszą dysponować dużym wkładem własnym, aby uruchomić biznes, gdyż franczyzodawca zapewnia między innymi opłacenie wynajmu lokalu, umeblowanie i zatowarowanie marketu Żabka. Franczyza ta zapewnia wiele korzyści zarówno konsumentom, jak i franczyzobiorcom, dlatego warto rozważyć współpracę z dużą siecią.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ