Jaki monitor dla graczy League of Legends? Sprawdź, na jakim sprzęcie grają najlepsi

0
4224

League of Legends to ciesząca się niesłabnącą popularnością gra online typu multiplayer. Wciągający lore, interesujące postacie oraz dynamiczna, pełna wyzwań rozgrywka, nie przestają zachęcać kolejnych fanów – niezależnie od wieku. Szeroko znane i rozreklamowane przez ostatnie lata stały się także Mistrzostwa Świata w League of Legends, przyciągające zespoły e-sportowców z różnych krajów do rywalizacji o zaszczytny tytuł.

League of Legends to ciesząca się niesłabnącą popularnością gra online typu multiplayer. Wciągający lore, interesujące postacie oraz dynamiczna, pełna wyzwań rozgrywka, nie przestają zachęcać kolejnych fanów – niezależnie od wieku. Szeroko znane i rozreklamowane przez ostatnie lata stały się także Mistrzostwa Świata w League of Legends, przyciągające zespoły e-sportowców z różnych krajów do rywalizacji o zaszczytny tytuł. Dobra zabawa oraz ekscytacja płynąca z rozgrywki stanowią podstawę, ale aby efektywnie piąć się w rankingach i poszerzać swoje umiejętności, nieocenioną pomocą okazują się profesjonalne monitory gamingowe. Przy wsparciu wydajnego komputera możliwe jest doświadczenie bardzo zadowalającej rozgrywki, poznanie nowych użytkowników, zawieranie sojuszy, a także budowanie swojej marki jako profesjonalny streamer lub e-sportowiec.

Najlepsi gracze na świecie korzystają z monitorów iiyama

Nie da się ukryć, że szybko reagujący monitor, wyposażony w zestaw odpowiednich parametrów. Wysokiej jakości monitory iiyama powstały specjalnie z myślą o potrzebach hobbystycznych oraz profesjonalnych graczy, wymagających od sprzętu komputerowego niezawodności oraz szybkości reakcji w każdej sytuacji. Czasem od zwycięstwa mogą dzielić zaledwie ułamki sekund – nie można więc pozwolić, aby zacięcia obrazu uniemożliwiły skuteczną obronę swojej linii. Seria urządzeń G-Master pozwala na rozegranie meczu z zachowaniem znakomitej ostrości i płynności wszystkich wyświetlanych animacji oraz grafik. Monitory dla graczy muszą posiadać wysokiej jakości matrycę – TN o podświetleniu LED świetnie wspiera zastosowanie technologii wspierających zachowanie nienagannej jakości obrazu. Gwarantują zachowanie szybkości reakcji na poziomie nawet do 1 ms, a także utrzymanie częstotliwości odświeżania rzędu 144Hz.

Marka iiyama jest jednak otwarta również na początkujących graczy, poszukujących urządzeń dobrej jakości w przystępnej cenie. Jeden z najchętniej wybieranych modeli – iiyama GB2488HSU-B1 zaprojektowano w taki sposób, aby rozgrywka mogła zawsze pozostać w pełni komfortowa. Wyświetlacz o wielkości 24 cali wyświetla obraz w rozdzielczości Full HD – sprawia to, że urządzenie wpasuje się w przestrzeń większości standardowo urządzonych stanowisk komputerowych. Monitory do gier tego typu umożliwiają ćwiczenie i rozwijanie swoich umiejętności. Jak najczęstsze treningi pozwalają szybko uzyskiwać coraz to wyższe pozycje w League of Legends, dlatego nie warto ich zaniedbywać. Selekcja elementów elektroniki dobrane są w taki sposób, aby zachować jak najlepsze przełożenie ceny do jakości – zachowując pełny komfort w czasie każdej gry – nie ważne na jakim poziomie zaawansowania. Monitory iiyama to najlepsza inwestycja w swoją pasję, dlatego warto wybrać odpowiedni model dla siebie i jak najszybciej podjąć rzucane przez innych użytkowników wyzwania. Z odpowiednim zapleczem możesz stać się mistrzem oraz poznać zupełnie nowy wymiar rozrywki, proponowany przez serię G-Master.

[Głosów:15    Średnia:2.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ