Doskonały pomysł na prezent dla gracza, a także sposób na kupno gier wtedy, gdy nie mamy karty kredytowej lub płatniczej do płatności on-line – karta PlayStation Network pozwala nam na doładowanie swojego konta użytkownika wykorzystanie pieniędzy na zakupienie gier. Gdzie możemy kupić ją tanio?

Karty PlayStation Network dostępne są w wielu różnych sklepach. Przede wszystkim możemy znaleźć je w różnych sklepach sieciowych, między innymi w marketach z elektroniką, komputerami, w wybranych księgarniach oraz kioskach i hipermarketach.

Kupujemy wtedy kartonikową kartę z kodem, który wpisujemy na swoim koncie PlayStation. Konto doładowywane jest wtedy odpowiednią sumą, którą możemy wykorzystać na kupno gier czy korzystanie z innych usług, na przykład subskrypcji PlayStation Plus.

Karty PlayStation możemy zakupić w dwóch głównych nominałach – 100 złotych oraz 200 złotych. Jednak w internecie możemy również znaleźć oferty kart w znacznie niższych cenach, na przykład karta PSN o nominale 100 złotych może kosztować tylko około 90 złotych!

Zanim jednak zdecydujemy się na zakupienie karty PSN taniej, powinniśmy dokładnie sprawdzić, czy to bezpieczne. Niskie ceny wynikają przede wszystkim z faktu, że kody kupowane były w promocji lub też pochodzą one z innych krajów, gdzie ceny są niższe – wtedy poprzez przewalutowanie można uzyskać niższą cenę karty niż ta na jej nominale.

Musimy jednak uważać, ponieważ może zdarzyć się, że trafimy na serwis, który oferuje wprawdzie tanie doładowania, ale tak naprawdę nie jest godny zaufania – nie wysyła kodów lub też są to kody zużyte. Warto więc wcześniej sprawdzić opinie na temat takich serwisów, aby nie narazić się na niebezpieczeństwo utraty pieniędzy. Opinie możemy znaleźć przede wszystkim na różnych forach internetowych.

Podsumowując, jeżeli nie chcesz przepłacać za karty PlayStation, warto sprawdzać oferty przez internet – tutaj możemy zakupić je w jeszcze niższych cenach, aby zapłacić za gry mniej niż oryginalnie, nawet o kilkadziesiąt złotych mniej. To się opłaca!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ