Coco Chanel powiedziała kiedyś, że „aby być niezastąpionym, zawsze trzeba być odmiennym”. Słowa francuskiej ikony mody doskonale pasują również aranżacji wnętrz kuchni. Aby stworzyć modną, piękną i jednocześnie oryginalną kuchnię wyposażoną w modne meble, należy swobodnie bawić się trendami i interpretować je według własnej wizji. Zmieniające się tendencje śledzić jednak warto. Sezonowa moda niesie ze sobą bowiem morze intrygujących inspiracji, a innowacyjne pomysły najlepszych światowych designerów sprawiają, że przestrzenie kuchenne z roku na rok się zmieniają . Koncepcja harmonijnej, komfortowej i ergonomicznej kuchni wyposażonej w modne meble kuchenne  jest cały czas aktualna, jednak projektanci lansują kilka nowych, nietuzinkowych smaczków, które mają szansę skraść serce niejednego estety.


Jakie tendencje rysują się najbardziej obiecująco? Które z nich nie będą gwiazdami jednego sezonu i zostaną z nami na dłużej?

O tym i o kilku innych aspektach dotyczących aranżowania kuchennych wnętrz  w modne meble kuchenne, możesz przeczytać w wielu artykułach .Drewno to materiał, który nigdy się nie starzeje, a jeżeli już, to robi to w piękny, niezwykle szlachetny sposób! Idealnie pasuje do kuchni jako modne meble kuchenne. Jeśli jest odpowiednio zaimpregnowane, upływający czas dodaje mu wyłącznie uroku i elegancji. Nic zatem dziwnego, że projektanci wnętrz wprost uwielbiają drewniane elementy i tworząc modne meble kuchenne nadają całemu wnętrzu kuchni niepowtarzalny urok .

Co równie istotne, drewno od wieków dodaje aranżacjom nie tylko ponadczasowej klasy, ale i cudownego rysu przytulności. Cenią go zatem rozmaite style wnętrzarskie – począwszy od tych najbardziej minimalistycznych, idąc poprzez rustykalne, na dekoratywnych kończąc. Do kuchennych przestrzeni drewno zagląda często i chętnie, jest ponadczasowe, będzie gościem specjalnym wielu kuchni jako modne meble kuchenne I nie chodzi  tu o klasyczne drewniane powierzchnie i meble, ponieważ  triumfy święci bowiem drewno szczotkowane, modne meble kuchenne w takim wydaniu to hit. Szczotkowanie to nic innego, jak specjalna metoda postarzania drewna, która pozwala zajrzeć w głąb jego pięknej, szlachetnej struktury. Powierzchnia materiału staje się nierówna, a słoje wyraźniej widoczne. Szczotkowane blaty mebli, podłogi czy belki stropowe doskonale czują się w przestrzeniach rustykalnych, jednak z ogromną przyjemnością dodadzą ciepłych nut każdej nowoczesnej kuchennej przestrzeni.

Modne meble kuchennee to w szczególności meble drewniane.

http://www.studiodeco.pl/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ