Czy wiesz, że nadal możesz kupić mebel, który zastąpi równocześnie stół i krzesła ? Pamiętasz go z czasów kiedy miałeś naście lat?

Narożniki kuchenne wciąż cieszą się popularnością przez wzgląd na ich funkcjonalność i możliwość zaaranżowania przestrzeni, w jakiej się pojawiają. Często nasze kuchnie są wyjątkowo nieustawne, dlatego narożniki kuchenne przychodzą nam z pomocą i pozwalają w pełni wykorzystać przestrzeń kuchni. Narożniki kuchenne to stoliki i ławy, tworzące przyjemne miejsce dla całej rodziny. Stół jest jednym z najważniejszych mebli w domu, to przy stole spotyka się cała rodzina, by wspólnie zjeść posiłek i porozmawiać. Czasem w naszych kuchniach brakuje miejsca na duży stół i krzesła dla wszystkich domowników – i na rozwiązanie takiego problemu przychodzą narożniki kuchenne, które zajmują znacznie mniej miejsca w przestrzeni, przy jednoczesnym tworzeniu miejsc siedzących przy stole. Nowoczesne narożniki kuchenne tapicerowane nadal cieszą się ogromną popularnością. Dzięki uniwersalnemu wyglądowi i oryginalnemu wzornictwu  narożniki kuchenne tapicerowane wpiszą się na długie lata w Państwa kuchnie. Szeroki wybór modeli ich wzór oraz wzór obić, pozwolą dopasować narożniki kuchenne  do każdego rodzaju kuchni.

Narożnik kuchenny, oprócz tego, że jest modnym i praktycznym rozwiązaniem – coraz bardziej staje się po prostu niezbędny. Kuchnia przestała być już nieestetycznym zapleczem, które służyło jedynie do przygotowywania posiłków i podawania ich do salonu. Obecnie goście często wchodzą do kuchni, a pomieszczenie to staje się wizytówką całego domu. Właśnie do kuchni coraz częściej wprowadza się kolegę z pracy, przyjaciółkę, sąsiada czy krewnego i właśnie tam toczy się życie towarzyskie.W takiej sytuacji nieodzowny staje się narożnik kuchenny, przy którym można usiąść i swobodnie porozmawiać, podać kawę i pozwolić, by gość mógł obserwować powstawanie kulinarnych specjałów.

Narożnik kuchenny to broń przed bałaganem. Dlaczego?

Narożniki kuchenne są również wspaniałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie mieszkają dzieci. Solidnie wykonane, umożliwiają przygotowanie pociechom śniadania, a także szybkie podanie obiadu. Nie ma potrzeby chodzić daleko i ryzykować poplamionego dywanu oraz obrusu. W przypadku „małej katastrofy”; rozlanej zupy czy herbaty – nie trzeba udawać się daleko po ściereczkę, ponieważ wszystko jest w jednym miejscu. W sposób szczególny można polecić  narożniki w których zastosowano plamoodporną tkaninę Carabu, sprawiające, że już nigdy rozlany sok nie stanie się powodem do zmartwienia.

http://trendliving.pl/

[Głosów:2    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ