Wysoka zabudowa kuchni  to coraz bardziej popularne rozwiązanie w naszych kuchniach. Doskonale nadaje się bowiem zarówno do małych, jak i dużych wnętrz, a przy tym świetnie się prezentuje w otwartej przestrzeni dzienno-kuchennej . Wysoka zabudowa w kuchni to coraz bardziej popularne rozwiązanie.To bowiem niezwykle praktyczny, a przy tym estetyczny sposób na maksymalne zagospodarowanie miejsca w kuchni. Sprawdza się zarówno w małych mieszkaniach w blokach, gdzie kuchnia często stanowi aneks z salonem, ale też w przestronnych apartamentach czy domach jednorodzinnych. Największym jej walorem jest niewątpliwie dodatkowe miejsce na przechowywanie. Wysoka zabudowa kuchni  sięgająca pod sam sufit to bowiem całkiem sporo dodatkowych szafek i półek, w których możemy schować rzeczy rzadziej używane – a takich w kuchni nikomu przecież nie brakuje .Umiejscowiona na całej ścianie w pełni wykorzystuje przestrzeń, zapewniając masę szuflad, szafek czy szafeczek, które możemy dowolnie zagospodarować. Dzięki temu rozwiązaniu mamy w końcu miejsce na przechowywanie dosłownie wszystkiego, a do tego w idealnym porządku.

Jej zalet jest jednak więcej .Wysoka zabudowa kuchni  to także doskonały pomysł na domową spiżarnię. To sprawdzone miejsce na zamontowanie wysokiego carga, które dzięki pełnemu wysuwowi zapewni nam łatwy dostęp do przechowywanych zapasów.Ten typ zabudowy pozwala także dyskretnie ukryć wszelkie sprzęty AGD – od piekarnika czy lodówki poczynając, na mikrofali i ekspresie do kawy kończąc. I choć nie wszyscy jesteśmy zwolennikami AGD do zabudowy, to przecież widoczna z salonu chłodziarko-zamrażarka rzadko kiedy wpisuje się w wystrój naszej strefy wypoczynkowej.

Wysoka zabudowa kuchni to również sprawdzony sposób na aranżację nowoczesnej kuchni. Ulokowana na jednej ścianie wizualnie wtapia się w nią, tworząc doskonałe pole do popisu dla iście salonowych aranżacji. Wyspa, półwysep czy jadalnia będą na jej tle wyglądać naprawdę imponująco.

Z pytaniem o to ile kosztuje zabudowa kuchni jest trochę jak z pytaniem co ugotować na obiad. To zależy. Na cenę wpływ ma wiele czynników jak na przykład:kształt pomieszczenia, długość zabudowy dolne i górnej, ilość wysokich słupków (z lodówką, piekarnikiem i mikrofalą), ilość szuflad, ilość koszty typu cargo, wyposażenie szafki narożnej (magic corner lub karuzela), materiał z jakiego wykonany jest front szafki (laminat, akryl, lakier, fornir, lite drewno), materiał z jakiego wykonany jest blat (laminat, drewno, kamień, konglomerat) a także lokalizacja inwestycji.

http://www.maxvent.pl/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ