Ochrona dla Xiaomi Redmi Note 7

0
1161

Kolejny model Xiaomi Redmi Note 7 wykonany jest ze szkła piątej generacji otoczone plastikową ramką
z dużym wyświetlaczem i dobrym aparatem, w której wnętrzu odnajdujemy parametry wysokiej jakości, znacznie ułatwiające oraz umilające nam codzienne funkcjonowanie i stające się niezbędnikiem, który zawsze mamy pod ręką. Dość przystępna cena w stosunku do wyżej wymienionych cech, zadowoli każdego.

PIĘKNA ORYGINALNA BUDOWA TELEFONU WYMAGA MIMO WSZYSTKO ZABEZPIECZENIA !!!

Pomimo, że telefony w ówczesnych czasach wykonane są z pomysłowością, gracją i elegancją oraz szeroko zastosowaną fantazją wykonania, która zawarta jest w zastosowanych różnobarwnościach
i kształtach oryginalnego zabudowania telefonu – to jednak winniśmy pomyśleć o dodatkowym zabezpieczeniu aby oryginalny wygląd oraz funkcjonalność służyły nam długo i dobrze.

MINIMALIZM NIE WYKLUCZA DOBREJ JAKOŚCI ZABEZPIECZENIA

I tak nie chcąc znacznie zmieniać wyglądu wyprodukowanego i wybranego przez nas telefonu można zdecydować się na minimalistyczne ale jakże wdzięczne, bo spełniające swą funkcję ochronną etui Back Case Transparentne. Nie wpływa on znacząco na wygląd, jedynie pogrubia troszeczkę naszego przyjaciela w zależności od produktu o 3 bądź 6 minimetrów tworząc bezbarwną ochronę na pleckach i bokach naszego smartfonu, chroniąc go przed zabrudzeniem, porysowaniem czy potłuczeniem.

Jeżeli opatrzymy się wizerunkiem, wyglądem i barwą albo też zapragniemy jakiejś odmiany wizualnej…. nie ma nic prostszego…..!!!

Wystarczy przemienić „ubranko ochronne” na takie, które spełni nasze oczekiwania bądź takie,
które wymagane są w danej sytuacji czy okoliczności.

Ochrona dla Xiaomi Redmi Note 7

RÓŻNOBARWNOŚĆ I RODZAJ WYKONANIA ETUI DOSTOSOWANE DO WYMAGAŃ KAŻDEGO

Szeroka gama nakładek silikonowych typu Back Case, występująca w bogatej kolorystyce zaspokoi potrzeby każdego wymagającego właściciela telefonu. Znajdziemy w nich wszystkie kolory tęczy po stonowane odcienie szarości brązu czy czerni. Od diamentowych brylancików czy połyskujących brokacików po piękne szykowne i prezencyjne dodatki skórzane bądź skóropodobne.
Zarówno Panie jak i Panowie bez problemu znajdą coś dla siebie.

Linia produktów wyprodukowanych na podobieństwo portfelików zamykanych takich jak
Fancy Case, Book Case czy Magnet. To ochrona całego telefonu. Zarówno, tyłu jak i przodu.
W otwieranych klapkach często dodatkowo wszyte są małe kieszonki, które zgrabnie mieszczą karty kredytowe czy papierowe pieniążki. Wykonanie występuje w bogatej gamie kolorystycznej jak również szeroko rozwinięte zastosowanie materiałów wykończeniowych. Podobnie jak w powyższych pokrowcach mogą to być materiały skóropodobne, skórzane czy materiałowe.

WYŚWIETLACZA NIE MOŻNA POMINĄĆ, NALEŻY PAMIĘTAĆ TAKŻE O NIM

Pokrowce typu back case to typowe nakładki które zasłaniają tylko część tylnią telefonu. W sytuacji kiedy zdecydujemy się na taki właśnie rodzaj etui powinniśmy pomyśleć także o szkiełku, które dodatkowo zabezpieczy tak cenny przecież wyświetlacz. Szkło hartowane 5D  to idealnie dopasowane szkło do rozmiarów naszego wyświetlacza. Nie wpływa ono w żaden sposób na funkcję dotykową ekranu a idealna przejrzystość nie utrudnia i nie zmienia wyrazistości oraz barw. Dodatkowo zastosowana powłoka oleofobowa sprawia że paluszyska nie będą tak brutalnie odbijać się na małym „monitorku” a ekran będzie łatwiej utrzymać w czystości.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ