Oglądajmy świat z klasą

Klasycznie? Stylowo? A może awangardowo? Decydując się na produkty Versace nie musisz wybierać, bo możesz mieć to wszystko. Versace to niedościgniony wzór elegancji, który zachwyca nas od tysiąc dziewięćset siedemdziesiątego ósmego roku. Od dziesięcioleci wskazuje oryginalne trendy i wyznacza w modzie nowe kierunki. Nic więc dziwnego, że ten włoski dom mody szczególnie upodobały sobie gwiazdy i ludzie biznesu.

Na szczęście właściciele marki otwarci są na cały świat i chcą dotrzeć do każdego klienta. Przy tym nie boją się nowych wyzwań i nie ograniczają jedynie do ubrań. Dzięki temu powstały stylowe linie kosmetyków, zegarków, torebek i okularów. I te ostatnie ze swej strony chcielibyśmy szczególnie polecić.

Przekuj wadę w zaletę

Czasy, kiedy okulary były powodem do wstydu, minęły bezpowrotnie. Zawdzięczamy to między innymi aktorom i aktorkom, którzy odważyli się publicznie pokazać w okularach i nosić je z podniesioną głową. Skoro więc ikony mody odważyły się na ten krok, to czemu miałoby to powstrzymywać innych? Z pożytkiem dla wszystkich ten trend podchwycili dyktatorzy mody, tworząc oryginalne serie. Jeśli więc jesteśmy zmuszeni do noszenia okularów korekcyjnych, nic nie stoi na przeszkodzie, by odpowiednio się w nich prezentować. Okulary Versace cechują się głównie geometrycznymi kształtami i nienachalnymi liniami, przez co pasują do każdego rodzaju twarzy. Dodatkowo nadadzą nam zmysłowości i będą doskonałym uzupełnieniem niemalże każdej stylizacji. Mnogość wzorów i kolorów sprawi, że coś dla siebie znajdą zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Dzieło sztuki na słoneczne dni

Tym właśnie są przeciwsłoneczne okulary Versace – małymi dziełami sztuki, które powinien mieć każdy, kto liczy się z modą i dba o własny wizerunek. Te oryginalne dodatki rodem z Mediolanu balansują niebezpiecznie między luksusem a pompatycznością. Doskonale mieszają nowoczesność i styl lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Decydując się na zakup możemy wybrać duże szkła z szerokimi i krzykliwymi oprawkami albo cienkie druciki, które również przykują uwagę.

Okulary przeciwsłoneczne spod znaku meduzy to nie tylko wygląd, ale także dbałość o nasz wzrok. Każda para posiada certyfikowany filtr UV, więc możemy być pewni, że nie będziemy nosić na nosie jedynie przyciemnionych szkiełek.

Zadbaj o markę

To stwierdzenie należy traktować poważnie i zupełnie dosłownie. Okulary Versace są jednym z najczęściej podrabianych towarów na światowym rynku mody, co już świadczy o ich prestiżu. Ale jak zyskać pewność, że mamy do czynienia z oryginalnym produktem? Zwróćmy uwagę na kilka rzeczy. Po pierwsze cena. Styl, elegancja i jakość muszą kosztować, tego nie da się obejść żadnymi sposobami. Po drugie – logo. Znaczek meduzy jest dość specyficzny i niełatwo go podrobić. Przyjrzyjmy się uważnie naszym okularom. Po trzecie, nasze okulary muszą mieć stosowne, oryginalne opakowanie. Nie dajmy się nabrać na tak zwane produkty powystawowe, bez etui. Versace to marka, która zwraca uwagę na każdy szczegół i nie może pozwolić sobie na żadne odstępstwo w tej kwestii.

Nośmy się stylowo. Nośmy okulary Versace.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ