Maseczki i peelingi dla różnych typów cery to produkty, które można zakupić zarówno w drogeriach, jak i z powodzeniem wykonać w domu, samodzielnie przygotowując niezbędne składniki. Domowy peeling cukrowy czy peeling z fusów kawy, to świetnie działające specyfiki, który pobudzają procesy odnowy skóry oraz czyni ją zdrowszą i elastyczną. Maseczka z drożdży, kefiru czy ogórków, a także domowy peeling cukrowy – to gładsza cera i jędrniejsze ciało.
Słodycz bez kalorii gwarantują nam liczne słodziki, oparte na syntetycznych lub naturalnych składnikach. Ze względów zdrowotnych nie powinniśmy spożywać sztucznych słodzików, a szczególnie w dużej ilości lub nadmiarze. Lepiej jest zrezygnować ze słodzenia posiłków i napojów lub stosować te naturalne środki, takie jak stewia czy miód oraz naturalna fruktoza, zawarta w owocach.
Owoce i warzywa to jeden z najzdrowszych posiłków. Najzdrowsze składniki, czyli cenne witaminy i minerały znajdują się zwłaszcza w skórce. Jakich owoców i warzyw nie należy obierać ze skórki? Między innymi jabłek, gruszek, ogórków, pomidorów czy papryki. Również przygotowując tradycyjne potrawy z warzyw gotowanych, można nie obierać ich ze skórki, gotując w całości (oczywiście starannie umyte i oczyszczone z zanieczyszczeń). Najważniejsze jest, by warzywa i owoce dokładnie myć pod bieżącą wodą, wypłukując szkodliwe substancje. Jednymi z najzdrowszych warzyw są warzywa liściaste, a także brokuły czy pomidory oraz ziemniaki w mundurkach. Warto uwzględniać te produkty w codziennej diecie.

wime-art.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ