Pierwsza randka zawsze wiąże się z dużym stresem. Chcąc wypaść jak najlepiej przed drugą osobą, dokładnie się do niej przygotowujemy. Sam dobór stroju na pierwszą randkę to nie wszystko, konieczne jest również ustalanie miejsca, gdzie ona się odbędzie. Wybór jest dość spory, jednak zawsze sprawia problemy. Miejsce na pierwszą randkę powinno być bezpieczne i na neutralnym gruncie oraz nie wprowadzać zbyt intymnej atmosfery na spotkaniu. Zatem, gdzie warto zabrać kobietę na pierwszą randkę? Zobacz sam!

Pierwsza randka w domu

Większość osób jest zgodna pierwsza randka w domu to nie najlepszy pomysł. Panuje tam zbyt intymna atmosfera, która może wywołać u drugiej osoby poczucie skrępowania. Co więcej, kobieta zaproszona do domu już na pierwszym spotkaniu może uznać, że nie jesteś nastawiony na dłuższą znajomość i zależy ci tylko na pójściu do łóżka na pierwszej randce. Minusem pierwszej randki w domu jest również to, że jeśli twój gość okaże się nieciekawy, a spotkanie będzie się przedłużać, problemem będzie wyproszenie niechcianego gościa.

Pierwsza randka w kawiarni

Najbezpieczniejszym wyborem jest zabranie kobiety na pierwszą randkę do kawiarni na mieście. Dobrze jest wybrać uniwersalne miejsce, które nie kojarzy ci się ani pozytywnie, ani negatywnie. Pozwoli to zachować neutralny grunt. Kawiarnia na pierwszą randkę to ta, gdzie panuje umiarkowany ruch i nie gra głośna muzyka – pozwoli to na swobodną rozmowę. Pamiętaj też, aby na pierwszą randkę nie wybierać miejsca, w którym nigdy nie byłeś. Nie ma nic gorszego nie nieporadność i godzinne zastanawianie się co zamówić z karty.

Na pierwszą randkę do restauracji

Pierwsza randka może odbyć się również w restauracji. Dobra kolacja to idealne towarzystwo dla interesujących rozmów. Tutaj dobrze jest stosować się do tych samych zasad, które dotyczą kawiarni. Polecane są miejsca neutralne, bez zbytniego romantyzmu oraz przesadnego luksu. Droga restauracja może sprawić, że wybranka poczuje się niepewnie.

Pierwsza randka w kinie

Kolejnymi miejscami polecanymi na pierwszą randkę są wystawy, koncerty, teatry i kina. Wspólne wybranie się na film może być ciekawym początkiem znajomości. Takie miejsce, polecane są szczególnie osobom nieśmiałym, którym idea small talk jest obca. Film, wystawa czy koncert zapewnią naturalne tematy do rozmowy przez cały wieczór oraz pozwolą od razu  poznać zainteresowania drugiej osoby. Wybierając takie miejsce na pierwszą randkę, dobrze jest wcześniej uzgodnić z panterką, gdzie dokładnie i na co się wybierzecie.

Pierwsza randka na spacerze

Jeżeli zamiast zamkniętych pomieszczeń wolisz świeże powietrze,  a pogoda temu sprzyja, dobrym pomysłem na pierwszą randkę będzie spacer. W tym wypadku dla bezpieczeństwa dobrze wybrać znane i uczęszczane trasy, na których można znaleźć ławeczki. Pozwolą one odpocząć i przysiąść na chwilę rozmowy.

Pierwsza randka to spotkanie, które ma pokazać cię z jak najlepszej strony, dlatego ważne jest. jakie atrakcje zaproponujesz na niej oraz w jakim miejscu się ona odbędzie. Twój wybór wiele powie o tobie i będzie jednym z elementów, które pozwolą zdecydować, czy kobieta będzie zainteresowana tą drugą. Pamiętaj jednak, że pierwsza randka to nie czas na ekstremalne eskapady czy imponowanie drogimi restauracjami, takie zachowanie może nie być dobrze odebrane.

 

[Głosów:4    Średnia:2.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ