Pomysły na walentynkowy prezent dla niej

Każda kobieta jest romantyczna. Jeżeli więc chcesz zdobyć jej uczucie lub okazać jej, jak ważne jest dla Ciebie, to wykorzystaj foto prezenty na Walentynki. Dzięki nim powiesz to co najważniejsze i trafisz do serca swojej kobiety. W tym artykule znajdziesz wiele ciekawych pomysłów na prezent na Walentynki dla niej.

Prezent na Walentynki dla niej – coś co pozwoli się zrelaksować

Podaruj swojej ukochanej chwile wytchnienia i relaksu. Jeśli uwielbia gorące kąpiele w wannie, to z pewnością spodoba jej się piękny fotoobraz lub fotoplakat, które mogą być powieszone w łazience. Dzięki nim podczas chwil relaksu Twoja ukochana będzie mogła spoglądać na ulubione kadry lub pejzaże. Fotoobrazy na drewnie czy na płótnie pięknie będą prezentować się w sypialni. Drukując na nich Wasze ulubione fotografie z pewnością wzruszysz swoją ukochaną. Jeżeli masz kilka ulubionych zdjęć, to możesz przygotować foto prezent w postaci kolażu czy zdjęć wieloczęściowych.

Fotokubki to prezenty na Walentynki, które umilą każdą chwilę z ulubionym napojem. Jeżeli Twoja druga połówka uwielbia pić latte, to z pewnością przyda jej się kubek do kawy latte. Taki gadżet dostępny jest w dwóch wariantach – małym i dużym. Swoją ukochaną możesz zaskoczyć fotokubkiemg magicznym, który kryje w sobie niespodziankę. Gdy jest pusty spowija go czarna powierzchnia, a w przypadku zalania go gorącą kawą lub herbatą, nagle ujawnia wybraną fotografię. Nanieś na niego Wasze wspólne zdjęcie i dodaj piękne wyznanie. Z pewnością będzie to bardzo romantyczny gest, który trafi do serca Twojej ukochanej.

Fotokubki

Na cudowny relaks pozwolą także poduszki z własnymi zdjęciami. Wśród wielu wariantów znajdziesz także poduszkę w kształcie serca. Taki fotogadżet będzie stanowił idealny prezent na Walentynki. Dla niej będzie to nie tylko miły podarunek, ale również bardzo praktyczny. Pozwoli odpocząć lub poczytać książkę, mając w pobliżu fotografie ukochanej osoby.

CEWE Fotoksiążka dla ukochanej – prezent na Walentynki

Zaprojektuj CEWE Fotoksiążkę specjalnie dla swojej ukochanej. Wiele różnych formatów albumów i możliwość dopasowania okładki pozwala na stworzenie bardzo kobiecej publikacji. Zamieść w niej piękne wyzwania i ważne słowa. Skorzystaj z kolekcji clipartów, które mogą mieć bardzo kobiecy charakter. Dzięki temu stworzysz wyjątkowy album dla swojej ukochanej.

CEWE Fotoksiążka

CEWE Fotoksiążka może być bardzo elegancka, dzięki zastosowaniu uszlachetnień i twardych opraw. Pierwsza z opcji pozwala na ozdobienie napisów na okładce złotym lub srebrnym wykończeniem. Dodatkowo można wykorzystać tłoczenia, które uwypuklają napisy i w wyjątkowy sposób je akcentują.

Walentynkowa Bombonierka Foto dla niej

Każda kobieta lubi słodkości. Jeśli więc chcesz podarować jej coś, co będzie nie tylko romantyczne, ale będzie również sprawiało przyjemność, to idealnym prezentem będzie Walentynkowa Foto Bombonierka. Prezent ten wykorzystuje Twoje ulubione zdjęcie, które będzie nadrukowane na opakowaniu skrywającym przepyszne słodkości. W bombonierce CEWE znajdują się praliny Ferrero, czyli lubiane przez wszystkich, kultowe słodycze.

Możesz także wykorzystać Walentynkowe Foto Pudełko. Taki gadżet jest wewnątrz pusty, ale jednocześnie pozwala na wypełnienie go dowolnymi słodkościami lub dodatkami. Podaruj swojej ukochanej bilet do kina lub teatru, który schowasz wewnątrz takiego personalizowanego pudełka. Taki prezent na Walentynki ma dodatkową wartość – Twoja ukochana będzie mogła chować w nim Wasze pozostałe zdjęcia lub pamiątki w postaci biletów czy pocztówek z odwiedzanych miejsc.

Fotokalendarz na Walentynki dla niej

Kalendarz z własnym zdjęciem może stanowić bardzo praktyczny i romantyczny prezent dla Twojej ukochanej. Co prawda Walentynki mają miejsce już w lutym, a więc już trochę po rozpoczęciu nowego roku, ale fotokalendarz może rozpoczynać się od dowolnego miesiąca.

Fotokalendarz

Fotokalendarz może być wspaniałą formą kroniki Waszej miłości. Umieść w nim Wasze najpiękniejsze zdjęcia z ostatnich dwunastu miesięcy. Dopasuj je do poszczególnych miesięcy i okresów roku – przykładowo w grudniu umieść bożonarodzeniowy wspólny portret. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ