Statystyki pokazują, że w sieciach komórkowych coraz częściej korzystamy z połączeń międzynarodowych. Niestety, w związku z tym może się zdarzyć, że ich koszt w znaczący sposób uszczupli nasz portfel. Jak sobie z tym radzić?

Połączenia międzynarodowe w cenie abonamentu

Przy poszukiwaniu taniej oferty sieci komórkowych w zakresie rozmów międzynarodowych, doskonałym rozwiązaniem może być wybór oferty operatora, w której ponosi się stałą, miesięczną opłatę za połączenia do określonych krajów. W ten sposób można do woli rozmawiać ze swoimi bliskimi przebywającymi czasowo lub stale za granicą, unikając wysokiego obciążenia związanego z rachunkami za telefon. Tego typu abonament telefoniczny oferuje np. firma INEA. Jest on co prawda droższy niż standardowy, ale bezpieczny dla domowego budżetu.

Ceny za połączenia międzynarodowe do określonych krajów – oferty sieci komórkowych

Ceny za połączenia międzynarodowe do różnych krajów mogą się bardzo różnić, jeśli porówna się ze sobą oferty sieci komórkowych. Dla osób, które dużo dzwonią za granicę do różnych krajów (np. ze względu na obowiązki zawodowe), bardzo istotna jest analiza kosztu połączeń. W ten sposób można wybrać rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb w zakresie częstotliwości dzwonienia np. do USA, Japonii lub Rosji, czyli krajów, które znajdują się poza Unią Europejską i w związku z tym generalnie koszt połączenia się ze znajdującymi się w nich osobami jest powiększony.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ