Szukasz prezentu dla chłopaka, męża czy narzeczonego? A może sama chciałabyś obdarować siebie nieziemską przyjemnością wynikająca z jazdy sportowym samochodem? Czas najwyższy spełnić marzenia i przetestować jeden z bajecznych i szybkich modeli Ferrari. Koniecznie przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak to zrobić i z jakich możliwości wyboru możesz skorzystać.

Żaden facet nie potrafi oprzeć się pokusie zakosztowania jazdy luksusowym, pełnym klasy samochodem. Każdy z nich marzy o tym, by poczuć to uderzenie adrenaliny towarzyszącej przyspieszeniu jakie daje sportowy model jednej z czołowych marek wyścigowych, usłyszeć dźwięk silnika czy doświadczyć wibracji jaką daje jego moc. Możesz podarować swojemu mężczyźnie niezapomnianą przygodę, którą niewątpliwie będzie wspominał jeszcze przez długie lata i chwalił się wśród znajomych przy każdej możliwej okazji.

Będzie to przejażdżka nie byle jakim samochodem, a samym Ferrari. Modele tej włoskiej marki, kojarzonej z nieosiągalnym luksusem, szybkością i opływowym zachwycającym kształtem powalają na kolana nie tylko miłośników i pasjonatów motoryzacji, ale w zasadzie wszystkich bez wyjątków. Dodatkowo, charakterystyczne warczenie silnika sprawia, że dostajemy gęsiej skórki, a moc i prędkość jaką dzięki niemu uzyskujemy wbija w fotel.

 Zastrzyk adrenaliny na torze Ułęż

Tor Ułęż (koniecznie sprawdź pod linkiem: http://jazdaferrari.pl/lokalizacje/tory-samochodowe/tor-ulez/ ) to 2500 metrów betonowej powierzchni, czekającej aż twój mężczyzna będzie mógł wcisnąć pedał gazu do dechy i poczuć jaką moc daje jeden z wybranych drapieżników Ferrari. Tor został dodatkowo wzbogacony o kilka zakrętów, dzięki którym przetestuje również jego zwrotność paląc gumę na każdej ostrej nawrotce. To przygoda dla prawdziwych koneserów i pasjonatów samochodów wyścigowych, która pozwala poczuć się jak jeden z czołowych kierowców rajdowych.

Twój chłopak nie ma prawa jazdy? Bez obaw. Wciąż będzie mógł doświadczyć jak pracuje ten włoski drapieżnik, dzięki profesjonalnemu kierowcy, którego zapewniamy na miejscu.

Luksus na mieście – jazda Ferrari

Drugą opcją do wyboru (o jej szczegółach przeczytasz https://jazdaferrari.pl/) jest przejażdżka wybranym modelem Ferrari po mieście – prezent o którym marzy nie jeden większy i mniejszy chłopiec. Któż by nie chciał poczuć tych zazdrosnych spojrzeń kierowców przejeżdżając tuż obok nich jednym z najbardziej wypasionych aut na świecie? Do tego u boku pięknej kobiety, która urzeczywistniła marzenia swojego mężczyzny.

W przypadku tej opcji również nie jest potrzebne prawo jazdy. Zawodowy kierowca może przewieźć was po mieście, dzięki czemu poczujecie się jak królowie życia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ