Większość osób nie wie, że seks i kalorie – odchudzanie przez przyjemność. Już podczas namiętnego pocałunku możemy spalić nawet do ok. 100 kalorii, natomiast podczas stosunku może to być nawet do 400 kalorii. Seks jest idealnym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów. Oczywiście nie może on trwać kilka minut. Nie chodzi tutaj też o jakieś sztuczki cyrkowe czy ćwiczenia akrobatyczne. Wystarczy odrobina wyobraźni, dłuższa i bardziej urozmaicona gra wstępna i już spalamy więcej kalorii. Osoby, które uprawiają seks częściej niż robią to przeciętni ludzie mogą pochwalić się lepszą sylwetką. Nie oszukujmy się- trzeba się trochę pomęczyć w trakcie stosunku. Jeżeli chcemy mieć lepszą efektywność w spalaniu kalorii podczas seksu powinniśmy znać pewne zasady, które nam w tym pomogą. Oto one:
1. Wydłuż grę wstępna, postaraj się aby była ona bardziej urozmaicona,
2.Zmieniaj często pozycję- najlepiej aby były to pozycje, w których bardziej muszą pracować biodra,
3. Kochaj się na świeżym powietrzu- wówczas jesteś bardziej dotleniony,a dotleniony organizm szybciej spala kalorie. Jeśli pogoda nie sprzyja igraszkom pod gołym niebem postaraj się chociaż, aby podczas stosunku było otwarte okno,
4. Wybieraj częściej pozycje siedzące lub stojące, aby stosunek był bardziej wymagający fizycznie,
5. Kochaj się tak często jak tylko masz ochotę- im częściej – tym lepiej
6. Zwalniaj i przyspieszaj- urozmaicone tępo pozwala na szybsze spalanie zbędnych kilogramów,
7. Postaraj się, aby łóżko było w domu jedynym miejscem gdzie możesz się kochać. Wybierz np. blat stołu w kuchni, podłogę, kabinę prysznicową, schody lub nawet krzesło czy fotel. im bardziej urozmaicasz swój stosunek tym bardziej widoczne są efekty na Twoim ciele.
Do niedawna seks był tematem tabu, o którym ludzie wstydzili się mówić. Dziś powszechnie wiadomo, że seks to normalna rzecz, o której przede wszystkim warto rozmawiać ze swoim partnerem. Im więcej rozmawiamy tym bardziej jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia, na eksperymenty w łóżku, dzięki którym spalamy kalorie.

bikeaction.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCiąża
Następny artykułAtopowe zapalenie skóry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ