Pożyczki społecznościowe to dobra alternatywa dla tych, co z różnych względów nie mają zaufania lub nie chcą korzystać z chwilówek. To niewątpliwie coś dla tych, którzy lubią się targować i brać sprawy w swoje ręce. Zwłaszcza w kwestii oprocentowania i czasu spłaty zobowiązania. Bo tu nie pożycza Ci bank, a ludzie inwestorzy. Nie czynią tego z dobrego serca. Chcą na tym zarobić i zarabiają nie mało. Traktują to jako doskonałą alternatywę dla marnie oprocentowanej lokaty. Inwestorom i pożyczkobiorcom w Polsce od 2008 roku pozwalają się spotkać serwisy internetowe.

Kokos. pl
To jeden z najpopularniejszych i najstarszych serwisów tego typu, który zmieniał się i ewoluował zapewniając swoim użytkownikom coraz większe bezpieczeństwo inwestowania. Kokos. pl oferuje m. in. pożyczki z gwarancją spłaty, nie wymaga blokowania środków w jakikolwiek sposób, pieniądze są niezwłocznie przekazywane na konto inwestora w momencie spłaty raty, istnieje możliwość sprzedaży przeterminowanych pożyczek na rynku wtórnym itd.

Zakra. pl
Działa na podobnych zasadach co rodzimy Kokos. pl tu też znajdziemy rating, skrupulatną weryfikację użytkowników w tym w bazach danych dłużników. Zakra. pl dodatkowe oznacza niesolidnych dłużników szarymi i czerwonymi gwiazdami. Można zarobić, ale tylko w przypadku gdy umiejętnie potrafimy ocenić ryzyko kredytowe.

Lendico. pl
Ta sama zasada dotyczy zresztą wszystkich serwisów społecznościowych, w tym Lendico. pl obiecująca inwestorom nawet 11, 4% zysku. Firma cieszy się dużym powodzeniem także wśród pożyczkobiorców, którzy mają o niej bardzo dobrą opinię.

www.akademiarozwojubiznesu.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOdchudzanie
Następny artykułSamodzielne mieszkanie a nauka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ