Szczotka do brody na prezent

Liczba brodaczy w ostatnich latach wyraźnie wzrosła, a wraz z nią wzrosło również zainteresowanie produktami przeznaczonymi do pielęgnacji męskiego zarostu. W związku z tym nie ma dziś najmniejszego problemu ze znalezieniem produktów przeznaczonych do czesania, mycia i odżywiania bród męskich na różnych etapach ich wzrostu. Jeśli zatem jeden z Twoich znajomych zapuścił brodę i akurat szukasz dla niego czegoś na oryginalny prezent, możesz pomyśleć o sprezentowaniu mu eleganckiej szczotki wykonanej z egzotycznego gatunku drewna, zaopatrzonej w naturalne włosie dzika, ręcznie wykonanej i w elegancki sposób wykończonej.

Szczotka dla brodacza to podstawowy przedmiot służący regularnemu wyczesywaniu i codziennej pielęgnacji brody. Oczywiście część mężczyzn, zwłaszcza ci ze stosunkowo krótkim zarostem, do czesania brody używa zwykłych grzebieni, jednak pielęgnacja brody staje się zdecydowanie łatwiejsza i bardziej przyjemna właśnie przy użyciu specjalnej szczotki zaopatrzonej w naturalne włosie dzika. Przykładem takiego produktu może być klasyczna szczotka do brody Stylowy Brodacz, której rękojeść wykonana została z pięknie wykończonego kawałka drewna bukowego i zaopatrzona w naturalne włosie pozyskane z dzika. Co ważne, włosie z dzika może mieć różną długość i nieregularne ułożenie na powierzchni szczotki, co sprzyja dokładnemu wyczesywaniu i delikatnej stymulacji skóry, znajdującej się tuż pod powierzchnią brody. Szczotki tego typu pomagają oczyścić powierzchnię brody z zalegającego pod jej powierzchnią, łuszczącego się naskórka. Pomagają również układać brodę i wmasowywać w powierzchnię włosów różnego rodzaju preparaty, które nawilżają i odżywiają męski zarost.

Jeśli szukasz eleganckiej szczotki do brody na prezent, najlepiej wybierz pomiędzy jednym z dwóch rodzajów tego typu produktów. Pierwszym z nich są szczotki z włosiem dzika o klasycznej rękojeści, co ułatwia trzymanie szczotki w dłoni tj. wspomniana już wcześniej szczotka do brody Stylowy Brodacz, którą możesz znaleźć na stronie: http://www.stylowybrodacz.pl/kategoria/szczotki-do-brody. Drugim są kartacze, czyli owalne szczotki z włosiem dzika przeznaczone do pielęgnacji dość gęstych i bujnych bród męskich o różnej długości. W jednym i drugim przypadku najlepiej wybierać właśnie wśród produktów wykonanych ręcznie, bazujących na naturalnych materiałach użytych do ich produkcji, czyli na twardym drzewie bukowym, dębowym lub oliwnym, a także na naturalnym włosiu dzika, które jest włosiem sztywnym, ale nie podrażniającym skóry twarzy, a zatem włosiem idealnym do stosowania przez wszystkich mężczyzn, niezależnie od typu ich cery.

[Głosów:4    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ