Zachwycająca różnorodność portfeli Pierre Cardin

0
1516

W świecie galanterii skórzanej portfele zajmują miejsce szczególne. Tak naprawdę, jeśli chodzi o mężczyzn jest to prawdopodobnie pierwsze skojarzenie. Wbrew pozorom świat męskich portfeli jest równie różnorodny jak kobiecy. Wydawałoby się, że męskie portfele mają spełniać konkretną funkcję i właściwie wszystkie mogłyby wyglądać tak samo. Jest to jednak myślenie błędne.

Pochodzenie firmy

Wśród portfeli męskich prym wiedzie portfel męski Pierre Cardin. Firma ze względu na swoje produkty jest kojarzona bezpośrednio z galanterią skórzaną zarówno damską jak i męską. Jednak to seria dla mężczyzn jest tą sztandarową w każdym sezonie. Nazwa firmy to imię i nazwisko wielkiego projektanta mody pochodzenia francuskiego. Trudno się zatem dziwić, że portfele męskie Pierre Cardin są tak rozchwytywane. Trudno bowiem na świecie znaleźć nację, która tak jak Francuzi kojarzona jest z modą i elegancją.

Klasyka z nutą ekstrawagancji

Portfele męskie tej marki zachwycają jakością, estetyką wykonania oraz różnorodnością. Można wśród nich znaleźć nie tylko klasyczne wzory, ale także bardziej awangardowe modele. Również kolorystyka uległa zmianie w stosunku do pierwotnej. Pierwsze portfele marki powstawały w kolorach czarnym i ciemnobrązowym. Obecnie jest tak samo dużo galanterii w kolorach granatowym, czy czerwonym, lub z efektownymi wstawkami w tych kolorach, które nadają portfelom męskim Pierre Cardin charakteru i oryginalności.

Ogromny wybór wielkości i wzorów wśród męskich portfeli

Warto się zatem przyjrzeć co marka Pierre Cardin oferuje panom. Oczywiście można znaleźć portfele klasyczne w formie. Są to pionowe, w kształcie książki z kilkoma przegrodami na najważniejsze dokumenty oraz wszytą bilonówką na monety. Równie popularny jest odwrócony portfel męski Pierre Cardin. Są one w orientacji poziomej, czyli są szersze niż wyższe. Wyglądem jednak nie odbiegają od poprzednich, wiele przegródek, najczęściej przejrzystych i wszyta kieszonka na monety. Specjalną grupą wśród tych portfeli jest tak zwana wersja slim, czyli bardzo wąska, pozbawiona bilonówki i z kilkoma przegrodami, dla mężczyzn, którzy nie potrzebują dużych portfeli.
Panowie, którzy w portfelach noszą jednak więcej drobiazgów, lub nie noszą przy sobie nic innego mogą sprawdzić modele większe. Te portfele męskie Pierre Cardin przypominają organizery. Są dość szerokie i obszerne, posiadają wiele przegród, kieszonek wszytych w obu kierunkach i drobnych schowków oraz często nie jedną a dwie kieszenie na drobiazgi . Jak widać portfel męski Pierre Cardin będzie pasował do każdego mężczyzny wystarczy wybrać odpowiedni model, zwłaszcza, że

[Głosów:2    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ