Uniwersalne donice do domu i instytucji

0
464

Duże doniczki wykonane z plastiku są co prawda bardzo lekkie, ale niestety nie są zbyt estetyczne. Chociaż ich mniejsze wersje doskonale nadają się na rozsady, to na parapecie zwykle decydujemy się postawić ich odpowiedniki z ceramiki. Co jednak, kiedy potrzeba donicy naprawdę dużej, trwałej i takiej, której nie przewróci wiatr nawet wtedy, kiedy nie będzie w niej ziemi? Takie pytanie zadają sobie najczęściej posiadacze domków z ogrodem, który chcą w sposób estetyczny zaaranżować. To właśnie dla nich stworzono donice betonowe, które są trwałe, ładne i bardzo praktyczne.

Szary i porowaty? Wcale nie!

Betonowe donice występują w najprzeróżniejszych barwach oraz wzorach, mogą być także zupełnie gładkie! Dzieje się tak, ponieważ do ich produkcji wykorzystywany jest specjalny polimerobeton. Są niezwykle trwałe i estetyczne, można je także w łatwy sposób utrzymać i nie wymagają specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Wspaniale sprawdzają się wzdłuż podjazdu do garażu albo na brzegach reprezentacyjnego tarasu.

Takie donice betonowe są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Nie wymagają przestawiania w czasie ulewnych deszczów, ponieważ nie są podatne na wilgoć. Jest im obojętny także mróz, dzięki czemu nie trzeba ich nigdzie chować na czas zimy. Równie doskonale poradzą sobie z nawet największą suszą i najgorętszymi upałami, dlatego mimo wyższej ceny, są świetną i dużo trwalszą alternatywą dla wszelkiego autoramentu tworzyw sztucznych i plastików.

To rozwiązanie, które poleca się w szczególności przedsiębiorstwom

Oraz wszystkim instytucjom pożytku publicznego, deweloperom i innym. Można je postawić na firmowym parkingu i wprowadzić doń nieco uspokajającej zieleni, ale można je także wykorzystać zamiast barierek przy chodnikach na nowobudowanym osiedlu. Betonowe donice są wszechstronne i bardzo uniwersalne, co sprawia, że cieszą się niesłabnącą estymą kupujących i stają się coraz bardziej popularne. Ciężko się dziwić, ponieważ praktycznie nie mają wad, za to zalet jest naprawdę wiele.

Donice betonowe są dostępne na rynku w najprzeróżniejszych rozmiarach i kształtach. Trafiają się nawet wyższe i wąskie modele, które świetnie sprawdzą się na przykład w hotelowym lobby. Zróżnicowane wzornictwo sprawia, że każdy może wybrać coś dla siebie i adekwatnego do swoich celów. Znajdą wśród nich odpowiednie rozwiązania zarówno osoby prywatne, które chcą urozmaicić ogród, patio czy taras, jak i przedsiębiorcy, deweloperzy czy przedstawiciele państwowych instytucji. Dlatego jest to opcja zdecydowanie warta rozważenia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ