7 pomysłów na prezent pod choinkę, który zawsze się sprawdzi

Święta Bożego Narodzenia to okres, który kojarzy nam się przede wszystkim ze starszym brodatym panem i prezentami. Jednak z wiekiem, okazuję się, że zabawa w świętego mikołaja działa w obie strony, w związku z czym nam również wypada obdarować swoich bliskich prezentami.

Wraz z nadejściem okresu przedświątecznego w naszej głowie nastaje pustka. Totalny brak pomysłów na prezenty dla naszych najbliższych. Jeśli należysz do grona osób, które jeszcze nie zakupiły podarunków dla wszystkich swoich bliskich – poznaj 7 pomysłów na prezent pod choinkę, który zawsze się sprawdzi.

  1. Perfumy – kojarzone są z luksusem i dostatkiem, dlatego tak dobrze sprawdzają się jako prezent pod choinkę. Oczywiście nie łatwo jest trafić z zapachem, jednak są takie, które trafią w nawet najwybredniejsze gusta. Perfumy to prezent, który z pewnością pozwoli poczuć się wyjątkowo osobie obdarowanej.
  2. Portfel – dobry, skórzany portfel to inwestycja na lata. Zazwyczaj przywiązani do swojego starego i wysłużonego już portfela, zwlekamy z zakupem nowej galanterii. Portfel jako prezent pod choinkę może okazać się nie tylko idealnym prezentem, ale również motywacją na nowy rok do oszczędzania. Poza tym portfel to rzecz użytku codziennego, więc obdarowana osoba na pewno będzie o nas pamiętać.
  3. Ciepłe kapcie –  sprawdzą się idealnie podczas zimowych i chłodnych wieczorów. Przecież nikt nie lubi marznąć, a co dopiero w stopy. Kapcie w fikuśne i świąteczne wzory mogą okazać się miłym dodatkiem podczas wspólnych wieczorów przed telewizorem – np. oglądając słynnego Kevina.
  4. Bon upominkowy – kiedy nie wiemy co dokładnie kupić bliskiej nam osobie, ale znamy jej ulubiony sklep, można posłużyć się kartą podarunkową. Przed świętami większość sklepów w ramach swojej oferty proponuję świąteczne pakowanie w cenie, czasami nawet pojawiają się specjalne promocje związane z bonami upominkowymi do sklepów.
  5. Bilety do kina – każdy z nas lubi od czasu do czasu obejrzeć coś w kinie, jednak często odmawiamy sobie tej przyjemności chcąc przyoszczędzić. Jeśli obdarujesz kogoś biletami do kina, trudno będzie tej osobie odmówić skorzystania z okazji. Bilety do kina to również dobry sposób, na oderwanie od pracy tych najbardziej zapracowanych – będą w końcu musieli je wykorzystać, bo przecież zakupione bilety mają swój termin ważności.
  6. Fotokalendarz – spersonalizowany kalendarz przyda się, szczególnie, że zaraz po Bożym Narodzeniu witamy nowy rok. Dobierz odpowiednie fotografie, nadaj kalendarzowi humorystyczne akcenty – niech przypomina obdarowanemu, że ktoś o nim pamiętał i przygotował coś specjalnego. Zobacz również opinie o foto kalendarzu na blogu.
  7. Słodycze – zakup kosza pełnego łakoci ucieszy każde podniebienie. Taki zapas słodyczy z pewnością sprawdzi się podczas szarej i ponurej pogody za oknem. Słodycze wpływają pozytywnie na nasz nastrój. Pudełko dobrych pralin do wieczornej kawy czy herbaty, będzie miłym dodatkiem dla każdego cukrowego łasucha.

Jeśli nadal nie jesteś przekonany co do pomysłów na prezent – poznaj również inne pomysły na drobne świąteczne prezenty.

Sfinansuj wymarzony prezent niskooprecontowanym kredytem w banku.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ