Huel dodaje baton o smaku masła orzechowego do swojej oferty przekąsek

Wiodąca światowa marka kompletnej żywności w proszku, Huel, poszerza swoją ofertę batonów o nowy smak. Nowość o smaku masła orzechowego dołącza do istniejących już produktów: słony karmel, czekolada, czekolada z pomarańczą i karmel z kawą.

Baton Huel o smaku masła orzechowego, zawiera zaledwie 200 kalorii, co sprawia, że jest idealną przekąską. Jak wszystkie produkty marki nowy baton jest odżywczo uzupełniony o dobrze zbilansowane makroskładniki odżywcze oraz niezbędne witaminy i minerały potrzebne na co dzień.

Baton Huel

Używając zrównoważonych, roślinnych składników, baton Huel jest produkowany z mąki owsianej i płatków owsianych, białka grochu i brązowego ryżu, kakao w proszku, kokosa, syropu daktylowego i siemienia lnianego. Smak masła orzechowego pojawia się dzięki prażonym orzechom arachidowym i wegańskim chipsom czekoladowym. Dodano również unikalną mieszankę niezbędnych witamin i minerałów, aby zapewnić odżywczo kompletną przekąskę.

Każdy batonik zawiera:

  • Wszystkie 26 niezbędnych witamin i minerałów, aby dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych mikroelementów odżywczych.
  • 12 g wysokojakościowego, roślinnego białka, o doskonałym profilu aminokwasowym
  • Węglowodany o niskim IG, wolno uwalniające się, dostarczające energię
  • Zrównoważone tłuszcze omega-3, omega-6 i tłuszcze jednonienasycone, tworzące doskonały profil kwasów tłuszczowych
  • Błonnik rozpuszczalny i nierozpuszczalny, dla zdrowia układu trawiennego
  • Brak składników GMO; brak soi, jaj, przetworów mlecznych, mięsa i produktów zwierzęcych

Huel jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się marek w Wielkiej Brytanii, osiągając ostatnio kamień milowy w postaci 100 milionów posiłków sprzedanych w 100 krajach świata. Marka oferuje również odżywczo kompletne posiłki w proszku i w formie napojów gotowych do spożycia, dzięki czemu odżywianie jest szybkie, łatwe i przystępne cenowo.

Huel

Nowe Batoniki z Masłem Orzechowym Huel są dostępne na stronie www.pl.huel.com (81,39złotych za 15 batonów)

 

O HUEL:

Rozpoczęta w 2015 roku misja Huel polega na dostarczaniu kompletnej odżywczo, wygodnej i przystępnej cenowo żywności, przy minimalnym wpływie na zwierzęta i środowisko.

Oferowanie konsumentom „pełnowartościowego odżywiania” oznacza, że każdy posiłek Huel zapewnia klientom dobrą równowagę białka, węglowodanów, błonnika, niezbędnych tłuszczów i fitoskładników odżywczych oraz optymalny poziom wszystkich niezbędnych witamin i minerałów potrzebnych na co dzień. Stworzony przez zarejestrowanego dietetyka Jamesa Colliera, Huel jest wegański, bez laktozy i soi.

Wraz z proszkiem Huel (w tym z opcją bezglutenową i z obniżoną zawartością węglowodanów), Huel oferuje szereg kompletnych odżywczo produktów, w tym pierwszą na świecie kompletną odżywczo granulę oraz baton, który stanowi doskonałą przekąskę. Niedawno Huel wprowadził na rynek swój pierwszy gotowy do spożycia posiłek, będący innowacyjnym rozwiązaniem dla osób, które mają problemy z odżywianiem się.

Każda paczka Huel ma roczny okres przydatności do spożycia i nie generuje żadnych odpadów żywnościowych przy minimalnej ilości odpadów opakowaniowych, co ma mniejszy wpływ na środowisko naturalne na planecie niż wiele innych produktów spożywczych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ