Twoim pragnieniem jest stworzenie jedynego i niepowtarzalnego wnętrza, które odzwierciedli Twoją indywidualność, niepowtarzalny smak i zapewni poczucie komfortu?

Specjalnością wielu firm produkujących meble,  jest właśnie  produkcja kuchni w stylu angielskim. Ponieważ oczekują Państwo rozwiązań unikatowych, stylowych, ekskluzywnych, dlatego ich pracownicy zwracają uwagę na detale. Powstałe wyroby są odzwierciedleniem przemyślanej pracy projektantów, artystów, rzeźbiarzy – to nieskazitelność w pełnym tego słowa znaczeniu.Firmy produkujące  ekskluzywne kuchnie angielskie, w sposób umiejętny wplatają w nie współczesne udogodnienia. Zawierzają tradycji, jednak nie zapominając o innowacyjnych rozwiązaniach, które czynią ich produkty niezwykle funkcjonalnymi. Meble kuchenne angielskie jak żadne inne łączą w sobie piękny wygląd z codzienną wygodą. Kuchnie angielskie są nie tylko efektowne, ale przede wszystkim wyraziste, nawet niewprawne oko dostrzeże charakterystyczne dla jej stylu detale. Tralki, gzymsy, okapy, pilastry, delikatne pastelowe barwy sprawiają, iż meble do kuchni w stylu angielskim są wytworne a zarazem przytulne.

Firmy produkujące kuchnie angielskie mają świadomość, że projektowanie mebli nie może być dziełem przypadku. Każdy detal musi być przemyślany, współgrać z klimatem domu, stanowić jego idealne dopełnienie. Firmy nie działają według sztywnych szablonów, każdy ich projekt jest niepowtarzalny, dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta. Nowoczesne kuchnie w stylu angielskim, wytwarzane przez nie są produkowane na indywidualne zamówienie.

Kuchnie w stylu angielskim to połączenie nowoczesności z tradycją. Pastelowe kolory mebli i ścian czynią wnętrze kuchni angielskiej ciepłym i przytulnym. Ważną rolę odgrywają w niej liczne dodatki, m.in. porcelanowe figurki, ozdobne wazony, kwiaty czy serwetki. W stylu angielskim z powodzeniem można łączyć różnego rodzaju wzory: paski, kwiaty i kratki. W kuchni w stylu angielskim nie może zabraknąć białych stylizowanych mebli, które dodadzą wnętrzu subtelności i zwiewności. Bogato zdobione fronty mebli sprawiają, że tak zaaranżowana kuchnia jest stylowa i elegancka.


Czy wiesz,że :

W świecie zdominowanym przez skandynawskie aranżacje styl angielski zdaje się być samotną wyspą. Choć jest nieco mniej popularny niż wszechobecny surowy minimalizm, równie łatwo może skraść serca i myśli aranżujących dom lub mieszkanie. Jest ostoją klasycznie urządzanych wnętrz. Wyrazi w sobie sielskość, podkreśli tradycję, zwróci uwagę na swego rodzaju przepych, bogactwo zdobień.

http://sdcenter.pl/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ