obrusy świąteczne

Chyba każdy gospodarz chce, by jego stół świąteczny prezentował się w sposób elegancki i imponujący. Oczywiście znajdujące się na nim potrawy to definitywna podstawa, lecz nie należy zapominać o tym, że akcesoria i komponenty ozdobne także należą do grupy narzędzi budujących design naszego świątecznego stołu. Jak zatem wykorzystać potencjał dostępnych wariantów? Zacznijmy od tego, co zaraz po posiłkach, stanowi drugi najistotniejszy element – są to oczywiście obrusy świąteczne.

Jaki model wybrać, by podczas uroczystości każdy czuł ducha świąt? Wszystko zależy od Waszego poczucia stylu i samego rodzaju nieruchomości. Jeśli chcesz przekonać się, jak wiele istotnych elementów czeka na Ciebie w sklepach i które obrusy świąteczne warto wybrać, w tym materiale znajdziesz mnóstwo ciekawych inspiracji.

Motywy świąteczne na obrusach

Ciężko wyobrazić sobie święta Bożego Narodzenia bez choinki, płatków śniegu i gwiazdek. Podobnie nie da się obchodzić świąt Wielkiej Nocy bez króliczka. W obydwu przypadkach warto postawić na klasyczną symbolikę, wykorzystując obrusy świąteczne nawiązujące do tych tradycji. Z pewnością stworzą one odpowiedni klimat przy stole, który będzie odpowiadać wszystkim biesiadnikom.

Eleganckie obrusy dla wymagających

Elegancja kojarzy się z minimalizmem i subtelnością. Czy to znaczy, że obrusy świąteczne w takim wydaniu nie mogą mieć tematycznych zdobień? Oczywiście, że mogą! Doskonałym zobrazowaniem takich projektów, są między innymi produkty wykorzystujące elegancki i delikatny haft lub koronkowe ozdoby. Jeśli zaliczasz się do grona osób, które cenią starannie wykonane wyroby z duszą, warto wykorzystywać asortyment ręcznie robiony i ozdobiony przy pomocy koronki i haftu handmade. Gwarantujemy, że stół świąteczny nabierze zupełnie innego (cieplejszego) charakteru, a klimat świąt będzie wyczuwalny w powietrzu niemal od wejścia do mieszkania/domu.

Zabawne motywy świąteczne dla każdego

Lubisz dobry humor? Lubisz czasem nieco zaszaleć, co najlepiej obrazuje Twój indywidualny styl? Świetnie się składa, ponieważ mamy do zaoferowania coś, co powinno bez wątpienia przypaść Ci do gustu. Chodzi o obrusy świąteczne z humorystycznymi motywami, np. reniferami, kolorowymi choinkami, czy nawet postaciami kojarzącymi się z danym świętem. Gwarantujemy, że żaden z biesiadników nie będzie w stanie powstrzymać uśmiechu na twarzy, co na pewno błyskawicznie przełoży się na bardzo pozytywną atmosferę przy stole. Takie powinny być święta w każdym domu – pełne radości i uśmiechów bliskich sobie osób.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ