Prezent na pierwszą randkę

Pierwsza randka to bardzo ważne spotkanie, które może przesądzić o tym, jak potoczą się dalsze losy naszej relacji z drugą osobą. Wybierając się na pierwsze spotkanie o romantycznym charakterze, mamy głowie wiele wątpliwości, zastanawiamy się co ubrać, jak spędzić ten czas, o czym rozmawiać… Panowie dodatkowo mają dylemat dotyczący zakupu ewentualnego prezentu dla kobiety, której chcą się przypodobać. Czy taki gest to dobry pomysł? A jeśli tak, to jaki prezent kupić?

Jak przygotować się do pierwszej randki?

Poznaliśmy nową osobę, która zainteresowała nas, jest dla nas atrakcyjna, a do tego wyraziła chęć spotkania – czy mogłoby być lepiej? Takiej szansy nie można zmarnować, dlatego warto przygotować się do pierwszej randki naprawdę dobrze. Jeśli zjada nas trema, to warto poszukać różnych informacji, porad związanych z tym, co zrobić, żeby jak najlepiej wypaść na takim spotkaniu. Pierwsza randka to tematyka serwisu NaRandce, jest to jedno z wielu miejsc, do których warto zajrzeć, planując romantyczne spotkanie.

Bardzo istotną kwestią jest wybór miejsca, do którego zaprosimy naszą wybrankę. Dużo tutaj zależy od naszej osobowości i od tego, jak lubimy spędzać czas. Uniwersalny pomysł, który praktycznie zawsze się sprawdza, a do tego nie jest zbyt zobowiązujący, to wspólne wyjście do dobrej kawiarni lub do kina. Jeśli jest ładna pogoda, to można przy okazji wybrać się na spacer do jakiegoś ładnego miejsca.

Co kupić na pierwszą randkę?

Niektórzy twierdzą, że obowiązkiem mężczyzny jest podarowanie kobiecie na pierwszej randce prezentu. Bez wątpienia jest to oznaka dobrych manier i wyraz rzeczywistej chęci, by ta relacja przerodziła się w coś poważnego, jednak w dzisiejszych czasach coraz rzadziej praktykuje się takie gesty. Wybór odpowiedniego podarunku, który nie dość, że trafiłby w gust nowo poznanej osoby, to jeszcze nie wydałby się zbyt zobowiązujący, jest naprawdę trudny. Niektórzy panowie decydują się na podarowanie podczas pierwszej randki kwiatów. Jest to chyba najlepszy pomysł, jeśli faktycznie zależy nam na tym, aby nasza sympatia coś od nas otrzymała. Warto jednak pamiętać o tym, aby nie kupować zbyt dużego bukietu, które będzie nieporęczny i może okazać się problematyczny w trakcie trwania spotkania. Lepiej postawić na pojedynczy kwiat, może być z przybraniem.

Prezent na pierwszą randkę – czy to dobry pomysł?

Wróćmy jednak jeszcze do kwestii tego, czy obdarowywanie kobiety na pierwszej randce to w ogóle dobry pomysł. Ryzyko, że wybranka, która nie dostanie od nas nic, będzie z tego powodu niezadowolona, jest raczej nikłe. Współczesne kobiety raczej nie spodziewają się takich gestów, a już na pewno nie na samym początku znajomości. W niektórych przypadkach taki ruch ze strony mężczyzny może wręcz spłoszyć kobietę. Jeśli bardzo zależy nam na tym, aby zrobić na kobiecie jak najlepsze wrażenie, to świetnym pomysłem jest wysłanie do niej kuriera z kwiatami po pierwszej randce. Będzie to niezwykle szarmancki gest, który sprawi, że poczuje się ona doceniona i z tym większą ochotą przyjdzie na drugą randkę.

[Głosów:4    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ