pies

Można zaryzykować stwierdzenie, że większość posiadaczy domowych zwierząt|: psa, kota, chomika, papużek rybek etc, dokonuje zakupów online. Sklep zoologiczny online to przykład takiej branży, które zdecydowanie lepiej wygląda w internecie niż w sklepie stacjonarnym. Trudno bowiem ukryć, że sklepy stacjonarne cierpią na permanentny brak metrażu i zwykle cały asortyment, pomimo starać pracowników, wygląda chaotycznie i nie ułatwia zakupów.

Zakupy w sklepie zoologicznym online

Zupełnie inaczej wyglądają zakupy online. Przede wszystkim sklep zoologiczny online posiada przejrzysty i prosty układ oparty o dany gatunek zwierzęcia. Wybierając z oferty na stronie psa czy kota, natychmiast rozwija się pełnia wszystkiego co ten gatunek potrzebuje. Jest więc oczywiście karma, mokra i sucha, są akcesoria niezbędne do spaceru, odpoczynku, bezpieczeństwa zwierzęcia. Są zabawki i przedmioty, które mają na celu rozwój i wyegzekwowanie posłuszeństwa. Jednym słowem jest wszystko co pies, kot czy chomik potrzebuje do życia a ich opiekunowie do pewności, że zrobili wszystko, by ich podopieczny miał szczęśliwe życie i smaczne jedzenie.

Podział oferty pod kątem producenta

Kolejnym podziałem, jaki jest w stanie wprowadzić sklep zoologiczny online, jest podział ze względu na producenta karmy. Kupujący błyskawicznie jest w stanie wybrać danego producenta i tam, wewnątrz asortymentu, poszukać ulubionej karmy swojego pupila lub zapoznać się z całością oferty. Każdy produkt posiada szczegółowy opis zawartości i sposób karmienia. Co więcej, do wielu karm dołączony jest pakiet próbny, który umożliwia tanie przetestowanie danej karmy. Dopiero, gdy właściciel zwierzęcia jest przekonany, że polubił on swoje jedzenie, można spokojnie zdecydować się na zakup większej ilości, bez ryzyka, że właściciel zostanie z kilogramami nikomu niepotrzebnej karmy.

Sklep zoologiczny online preferuje zakupy większych ilości

Jako sklep internetowy, dysponujący nieograniczoną powierzchnią, w jego ofercie znajduje się karma mokra i sucha w wielu różnych pojemnościach. Kupujący zawsze otrzymuje niższą cenę za kilogram przy zakupie większej ilości karmy. W ten sposób może regulować wydatki przy maksymalizacji korzyści. Dodatkowo zakupy nagradzane są zawsze punktami, które z czasem kupujący zamienia na kolejne produkty, już nieodpłatne. W ten sposób sklep zoologiczny online nagradza swoich wiernych klientów i motywuje ich do dokonania kolejnych zakupów.

 

 

 

 

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ