Spektakle, które koniecznie trzeba obejrzeć tego lata!

Lato to okres, w którym mamy więcej czasu. To sprawia, że możemy poświęcić czas na czynności, które do tej pory zaniedbywaliśmy. Wiele osób chodzić do teatru, ale w pozostałych miesiącach są zajęci pracą i nie mogą znaleźć na to czasu. Lato może być doskonałym momentem, aby nadrobić zaległości i wybrać się na ciekawy spektakl. Bilety w atrakcyjnych cenach można znaleźć na stronie https://biletyna.pl/spektakl. My natomiast przygotowaliśmy listę spektaklów, które warto obejrzeć!

Szalone nożyczki

Szalone nożyczki to bardzo interesujący spektakl, który został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. Popularny i uwielbiany przez widzów scenariusz gości w najlepszych komediowych teatrach na całym świecie już od ponad 50-ciu lat. W te wakacje warto na polskich scenach warto obejrzeć jego najnowszą odsłonę. W czym tkwi fenomen Szalonych nożyczek? Fabuła spektaklu uzależniona jest od reakcji widzów. Pewien fryzjer wprowadzi swój zakład w lokalu wynajętym od Pani Izabeli, która zostaje zabita w niewyjaśnionych okolicznościach. Wtedy do akcji wkraczają detektywi, ale rozwiązanie zagadki jest bardzo trudne. Wszyscy obecni w salonie mają motyw, ale nikt nie przyznaje się do winy. To, kto okaże się mordercą, zależy właśnie od reakcji widzów. Obecność na spektaklu nie tylko pozwala nam się wykazać, ale dostarcza też mnóstwo śmiechu. Na pewno nikt nie wyjdzie z niego rozczarowany!

Nowy Jork. Prohibicja

Lata 20 ubiegłego wieku mają wielu miłośników na całym świecie. Dlatego historie rozgrywające się w tamtym czasie cieszą się tak wielkim zainteresowanie. Musical Nowy Jork. Prohibicja jest jedną z nich. Historia pokazuje najważniejsze momenty historii Nowego Jorku w czasach prohibicji i możemy się przekonać, jaki ona miały wpływ na ówczesne społeczeństwo. W spektaklu wykorzystano autentyczne przeboje z tamtego okresu. Jednak nie zabraknie w nim też nowy utworów nawiązujących do klimatu epoki. Kolejnym atutem sztuki jest doborowa obsada. W Nowym Jorku. Prohibicja występują bardzo popularni aktorzy, czyli Katarzyna Zielińska, Kacper Kuszewski oraz Rafał Królikowski. Jeżeli jeszcze nie jesteście przekonani, to warto wspomnieć, że za realizację sztuki odpowiadają te same osoby, które stoją za sukcesem Berlin, czwarta rano oraz Sofia de Magico.

Klaps! 50 twarzy Greya

Trylogia Greya zyskała popularność na całym świecie, a jej adaptacje stały się bardzo kasowymi hitami. Nic więc dziwnego, że scenie teatralnej również pojawiła się historia inspirowana powieścią. Warto wspomnieć, że było to zanim adaptacje trafiły do kin. Jeżeli jednak jeszcze jej nie widzieliście, lato to dobry moment na nadrobienie tych zaległości. Klaps to jednak nie jest typowy harlequin z elementami erotyki. Tak naprawdę sztuka doskonale bawi się konwencją gatunki, a jej twórcy cały czas puszczają oko do widza. W spektaklu nie zabraknie też znanych utworów z filmu Kabaret, a także z repertuaru niezwykle popularnego piosenkarza Enrique Iglesiasa. Natomiast na scenie wystąpi współczesny amant, czyli Mateusz Damięcki, a partneruje mu Magdalena Lamparska.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ