Tak, jak kobiety nie wyobrażają sobie wyjścia z domu bez torebki, tak u panów sytuacja dotyczy zegarka męskiego. Nie bez powodu. To bowiem synonim dobrego smaku i prestiżu. Ogromna różnorodność czasomierzy pozwala na dobór idealnego modelu do osobistych oczekiwań, upodobań czy wykonywanej pracy. Dlatego obok eleganckich fasonów, coraz większą popularnością zaczynają cieszyć się sportowe. Ich podstawowym atutem jest oczywiście uniwersalizm wykorzystania. Doskonale sprawdzą się zarówno na basenie, siłowni czy boisku. Co więcej, świetnie prezentują się w towarzystwie sportowych ubrań. Wbrew pozorom, dedykowane nie tylko panom, którzy prowadzą aktywny tryb życia, ale również tym, którzy w codziennych stylizacjach stawiają na funkcjonalność.

Na basen…

O tym, jak wielki wpływ na kondycję człowieka wywiera pływanie, chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Dla prawdziwych miłośników wodnych aktywności, producenci przygotowali wodoszczelne zegarki męskie (https://www.demus-zegarki.pl/pol_m_Zegarki_Zegarki-meskie-5599.html). Materiał, z jakiego zostały wykonane, bez trudu można wysuszyć. A co więcej, wyposażone są w wiele innych przydatnych funkcji, jak pulsometr, szybkościomierz czy termometr.

… i na bieżnię

Dla zwolenników biegania, zarówno na siłowni, jak i w terenie, interesującą propozycją może okazać się zegarek do biegania. Wyposażony z szybkościomierz, pulsometr, funkcję pomiaru kalorii. Nieco droższe modele dodatkowo zostały wzbogacone w nadajnik GPS, który w przypadku zagubienia trasy, z łatwością zaprowadzi nas do domu.

Uniwersalne zegarki męskie

Jeśli nasza aktywność ogranicza się wyłącznie do codziennego wychodzenia z psem, wówczas możemy poszukać mniej zaawansowanych czasomierzy. Warto zwrócić uwagę na odporną na uszkodzenia kopertę oraz precyzyjne funkcje pomiaru czasu. W zasadzie każdy model powinien być wyposażony w te funkcje, niemniej jednak, podstawowym wyznacznikiem jest cena. Im droższy, tym parametry mierzenia czasu są dokładniejsze.

Czym one się różnią?

Zegarek męski sportowy, a oficjalny – gdzie tkwi różnica? Odpowiedź brzmi: w budowie! Pierwszy model wyróżnia się bardziej opływowymi kształtami, większą i bardziej okrągłą tarczą. Nie wspominając już o kwestiach związanych ze zwiększoną wytrzymałością. Pasek wykonany z gumy, będzie łatwy w utrzymaniu czystości. Często wybierane przez panów, którzy w codziennych stylizacjach stawiają na wygodę i luz. Nie trudno się temu dziwić. Są bowiem niezwykle funkcjonalne, praktyczne i zarazem atrakcyjnie wizualnie!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ