Bransolety męskie stanowią w modzie jeden z najpopularniejszych dodatków dla panów. Nie rzucają się w oczy, są subtelne, męskie i w dobrym tonie. A przede wszystkim są niezwykle modne i bez względu na preferowany styl, każdy mężczyzna może wybrać coś dla siebie.

Bransolety męskie to ulubiona biżuteria stylistów mody i designerów. To dodatki, które w dyskretny sposób podkreślają styl mężczyzny, pasują do wielu stylizacji, a także można je nosić bez względu na wiek. Jedyne ograniczenie to własna wyobraźnia, bo modeli i rodzajów tych męskich dodatków jest naprawdę wiele.

Dobór odzieży a bransolety męskie

Nie każda biżuteria pasuje do każdego stroju. Kobiety łatwiej mogą bawić się dodatkami, które pasują do wielu stylizacji. Męska biżuteria powinna być jednak dobrze dopasowana, aby nie razić, tylko podkreślać klasę mężczyzny. Panowie mogą wybierać pomiędzy nowoczesnymi designami bransolet skórzanych, eleganckich i wytwornych, wykonanych ze złota lub postawić na klasykę, czyli bransolety męskie srebrne.

  • Bransolety do luźnego, codziennego stroju

Na co dzień współcześnie wielu mężczyzn ubiera się na tak zwanym luzie. Coraz więcej firm nie wymaga konkretnego dress codu i można ubierać się do pracy dowolnie. Taki styl daje dużą swobodę i pozwala na budowanie swojej codziennej stylizacji. Można więc założyć, że taki styl, to jeansy lub swobodne spodnie, typu chinosy, kraciasta koszula flanelowa, t-shirt lub inna swobodna góra.

Taki styl pozwala więc na rozmaite dodatki i pasują do niego zarówno bransolety męskie srebrne, jak i te wykonane ze skóry. Skórzane akcesoria właściwie bez względu na model sprawdzą się idealnie. Modele bransoletek srebrnych powinny jednak być delikatne. Jeżeli zdecydujesz się na srebro – wybierz męską plecionkę.

  • Bransolety do stylu smart casual

Smart casual to najpopularniejszy styl ubioru do pracy w ostatnich czasach. Łączy on ze sobą nutę elegancji z dużą dozą swobody i indywidualizmu. Dlatego do takiego stylu również będą pasować zarówno męskie bransolety srebrne, jak i te skórzane. Tutaj jednak warto wybrać modele bardziej wyraziste, mniej sportowe. Srebro powinno być ciężkie. Ciekawie na nadgarstku będą wyglądać bransolety wykonane z dużego kawałka metalu, na którym można coś wygrawerować. Skórzane bransoletki dobrze wybierać takie, które łączą ze sobą jakiś element ze srebra i wykonane są z mocnego, grubego kawałka eleganckiej skóry.

  • Bransolety do stroju eleganckiego – garnitur i frak

Elegancki, wyjściowy strój wymaga innej biżuterii. Tutaj najlepiej sprawdzą się bransolety męskie wykonane ze złota, chociaż srebro również będzie pasować. Wybierajmy bransolety, które dodają ciężkości męskiemu nadgarstkowi, są wyraziste i podkreślają tylko wytworny efekt całej stylizacji wieczorowej.

[Głosów:10    Średnia:2.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ